217
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi193
  • Ocen na +1
217 ppt ?

tanie kosmetyki mogą być dobre? (194)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): gość -

Tanie kosmetyki potrafia byc naprawde super. Sama uzywam przez caly rok serii happy end z bielendy do stóp i mam ladna zdrowa skore na stopach. bez zadnych zrogowaceń czy suchosci :) a te produkty kosztuja doslownie grosze :)
INTERIA.PL

Tak. Sama niedawno zaopatrzyłam się w serum przeciwzmarszczkowe z bielendy z serii Hialuronowa wolumetria. I jak na tak niską cene- efekt niesamowity, skora widocznie wygladzona, jedrna, wyglada naprawde super :) Sam kosmetyk przyjemny w uzyciu, latwo sie wchlania, odzywia skore :)

Reklama

Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie z niedoskonałościami skóry?
Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych!
Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki!
W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu!
Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 .
Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Napisał(a): Gość -

gość jasne, ze mozna trafic na tanie i naprawde dobre kosmetyki:D ja np mam meeega sucha skore potrafi sie az luszczyc w najgorszych okresach roku:( i znalazlam na to najlepszy sposob- oeparol hydrosense mega tani i dziala!
ja też korzystam z kosmetyków oeparol ale dlatego, że mają naturalny skład bo mają w skałdzie olejek z wiesiołka, a tego warto poszukiwać w składzie kosmetyków.

Reklama

Z tańszych kosmetyków mogę polecić tylko Ziaję a konkretniej tą serię Ziaja Pro. Tak poza tym to myślę że na kosmetyki choćby te z "wyższych półek" w cenach kilkudziesięciu złotych mimo wszystko szkoda inwestować. Owszem, lepsze kosmetyki kosztują jednak zawsze przed zakupem można zamawiać za darmo próbki wszystkich produktów (podkłady, http://www.yv(...)sc.html, perfumy, kremy). :)

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Reklama

No jasne, że mogą!
To zwykle powinna być metoda testowania kremów, że najpierw kupuje się tańsze, zamiast od razu rzucać się na superdrogie, przynajmniej ja tak robię.
Np. z szamponów do włosów kiedyś używałam Elseve L'Oreala, którego ciągle trzeba było wypatrywać w promocji, bo był nieco za drogi. Natomiast teraz kupuję Rossmanowe szampony, kosztujące parę złotych i nie widzę żadnej różnicy w kondycji włosów.
Największym minusem takiego rozwiązania jest to, że trzeba się nieźle czasem naszukać, aby wśród tych tanich produktów znaleźć odpowiedni dla nas.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • mydla alterra
Do góry strony: tanie kosmetyki mogą być dobre?