Odpowiadasz na:
tanie kosmetyki mogą być dobre?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Co sądzicie o tych tańszych kosmetykach? jakie kosmetyki Wy lubicie/stosujecie? Czy według Was tanie znaczy gorsze? co możecie polecić?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): ~Wiola -

Pat and Rub jest tego najlepszym przykładem. Poza tym, czy naprawdę warto oszczędzać na swoim zdrowiu i urodzie?

Re: tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): gość -

Fajne kosmetyki, bardzo przyjemnie pachnące z otrębami ryżu znajdziesz w tym katalogu https://spa-ceylon.pl. Poczytaj o tym, bo otręby ryżu zawierają gamma-oryzanol, jeden z najlepszych antyoksydantów spotykanych w naturze. Nie dziwne, że Azjaci ogólnie wychowani na ryżu i podobnych produktach nawet do pielęgnacji tak długo żyją i tak młodo wyglądają. Tematem niedawno się zainteresowałam i też widzę u siebie pierwsze wyniki.

Reklama

Re: tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): Karolajna -

Oczywiście – ja mam sprawdzoną hurtownię kosmetyczną, w której są spoko ceny, a jakość naprawdę jest sztos -https://www.m(...)op.pl/, polecam, marka jest polska.

Reklama