Odpowiadasz na:
tanie kosmetyki mogą być dobre?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Co sądzicie o tych tańszych kosmetykach? jakie kosmetyki Wy lubicie/stosujecie? Czy według Was tanie znaczy gorsze? co możecie polecić?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): ~Kieefmaster -

Jasne ze tak, ale nie ma co przesadzac z tą cena. Ja osobiscie kupuje od Pat and Rub, tam znajdziesz i tanie i drogie kosmetyki, wszystkie naturalne.

Napisał(a): ~Wioletta -

Ja zdecydowałam się ostatnio trochę bardziej zadbać o moje stopy i dlatego podczas poszukiwań w aptecehttps://www.a(...)do-stop udało mi się kupić tarki oraz pilniki do stóp, co pozwoliło mi jednak po tym okresie zimowym doprowadził je ponownie do pięknego stanu, aby były gotowe na wiosenne i letnie obuwie jak sandałki, ale i żebym nie wstydziła się ich na plaży :)

Reklama

Napisał(a): ~nertana -

Jeżeli rozglądacie się za niedrogimi kosmetykami w hurtowych ilościach to polecam wam zgłosić się do firmy http://www.ta(...)stg.pl/ Jest to bardzo dobra hurtownia chemiczna ze Starogardu Gdańskiego, od której zakupicie produkty tego typu. Warto nawiązać z nimi dłuższą współpracę.

Napisał(a): gość -

Witam. Chcę wam polecić wspaniały sklep z kosmetykami premium. www.dlazdrowiaiurody.com
Sama robię tam zakupy i to są fantastyczne produkty. Mam dla zainteresowanych rabat aż 38% więc ceny są bardzo atrakcyjne. Kod rabatowy ilkie38

Są to kosmetyki naturalne, najwyższej jakości. Świetnie nadają się na cerę trądzikową lub tam gdzie inne kosmetyki zawiodły. To prawdziwy Mercedes wśród kosmetyków.

Przy składaniu zamówienia podaj kod ilkie38 by dostać aż 38% rabatu! Wtedy ceny robią się bardzo przystępne, a naprawdę to są światowej jakości produkty. Sekret młodości i witalności gwiazd.

Reklama