459
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33 tys.
  • Odpowiedzi112
  • Ocen na +32
459 ppt ?

trójkąt z facetem (113)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

trójkąt z facetem

Napisał(a): ~intensiv -

oboje z żoną mamy ochotę na trójkąt z facetem,
obawiamy się natomiast że po fakcie coś może zmienić na gorsze, że coś się posypie...
Jesteśmy bardzo kochającym się małżeństwem z długoletnim stażem, mamy dzieci,
ułożone świetnie życie pod każdym kątem również erotycznym...
Chciałbym małżonce sprawić tym mnóstwo rozkoszy, od dawna zabawiamy się w ten sposób z pomocą zabawek erotycznych..
Chcielibyśmy poznać radę osób które tego spróbowały
Pozdrawiamy
AR
INTERIA.PL

Re: trójkąt z facetem

Napisał(a): ~Marek -

Oboje z żoną zbliżamy się do 50-tki. Jakieś 15 lat temu zapytałem czy nie chciałaby spróbować seksu z dwoma partnerami. Po kilku tygodniach wahania przyznała, że często fantazjowała na ten temat, ale nie przypuszczała, że ja też o tym myślę. Oboje - podkreślę OBOJE - postanowiliśmy zrealizować tę fantazję. Od tamtej pory mieliśmy w sumie trzech bardziej lub mniej stałych "przyjaciół domu", a kilkanaście razy spotykaliśmy się z innymi facetami na jeden do trzech razy. Z niektórymi z nich żona spotykała się też indywidualnie, bez mojego udziału - kiedy wyjeżdżałem, zawsze jednak za moim pozwoleniem. Po tylu latach takiej "aktywności" mogę stwierdzić, że absolutnie koniecznym warunkiem udanego seksu w trójkącie jest autentycznie wspólna decyzja obydwojga i pełne wzajemne zaufanie.

Reklama

Napisał(a): ~Aktywny -

W Polsce jest kilka jak nie kilkanaście stron dla osób o podobnych fantazjach na których można wymienić się doświadczeniami. Są tam zarówno początkujący jak i osoby z wieloletnim doświadczeniem. Możecie zacząć od tego, można popytać osoby, które miały podobne wahania nim podjęły decyzję. Bo tu niestety raczej posypią się Wam niedługo komentarze których nikomu się czytać nie będzie chciało.

Napisał(a): ~akus -

Naprawde odradzam mysmy tez sie bardzo kochali i tez chcielismy sprobowac podobnie ale jak doszlo do wymiany zon niestety po jakims czasie zona uznala ze nasze malzenstwo sie skonczylo pomimo moich blagan stwierdzila ze potrzebuje wolnosci i innego zycia i to byl koniec ma rzen i fantazji nasze malzenstwo leglo w gruzach

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Ania -

super pomysl, nic sie nie wahajcie, robcie trojka, to jest sama przyjemnosc dla kobiety, dokladnie podwojna, sama doswiadczylam i moge tylko powiedziec, ze za dlugo zwlekalam, mamy zaufanych kilku kolego z pracy, ktorzy chetnie wpadaja na takie igraszki, powodzenia,

Napisał(a): Misiek -

Niech twoja żonka zrobi laskę z połykiem temu trzeciemu, po wcześniejszym solidnym analu. Zje trochę własnej czekolady, to na pewno was wzmocni.

A tak a propos waszych chorych fantazji: obejrzyj fragment polskiej komedii spod linku:https://m.you(...)5Uwm5Es

I przemyśl tę fantazje raz jeszcze. Może twoja żona koniecznie chce być brana na dwa baty i dla niej nie będzie to stanowiło problemu, ale czy dla ciebie docelowo to nie będzie problem...

Dla mnie byłby i to poważny.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/-trojkat-z-facetem-tematy,dId,3318459?parametr=najlepsze_tematy&iwa_source=najlepsze_tematy
Do góry strony: trójkąt z facetem