20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń380
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Używanie kremów i farbowanie włosów u mężczyzny? (O_o) (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Używanie kremów i farbowanie włosów u mężczyzny? (O_o)

Napisał(a): Gość -

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie? Czy uważacie że mężczyzna powinien używać kremów "upiększających" lub farbować włosy jeżeli zauważy na swojej głowie pierwszego, siwego "włochatego przyjaciela"?
W końcu mówi się że facet powinien być trochę ładniejszy od małpy ...
INTERIA.PL

Re: Używanie kremów i farbowanie włosów u mężczyzny? (O_o)

moim zdaniem faceci robią się coraz bardziej zniewieściali kupują żele, farby,kolczyki,przekuwanie języków itp
mój kolega nie wyjdzie z domu do sklepu jeśli nie na żeluje włosów nawet go Koniami nie wyciągniesz...oceń to sam yarekyarecky

Witam.Włosów może nie musicie farbować,bo moim zdaniem mężczyzna z siwymi włosami wygląda zabójczo przystojnie , ale krem na twarz jak najbardziej powinno się nakładać niezależnie od płci .Można mówić że to domena babek ale ja bym chciała aby mój facet dbał o siebie.My kobietki dbamy o siebie dlatego żeby wciąż zachwycać urodą i młodością was panów ,więc odwdzięczajcie nam sie tym samym ,nie myślcie sobie że jak siedzicie tacy nie ogoleni i z piwskiem w ręku i do tego jeszcze bekniecie to jesteście tacy pociągający o nieeee!jak kobieta idzie na polowanie to nie zagląda za obrośniętą zwierzyną tylko za rosłym jelonkiem .pozdrawiam:)

Reklama

Reklama

Nie uznaję farbowania włosów u mężczyzn, natomiast kremy są nieodzowne. Po każdym goleniu zdzieramy wierzchnią warstwę naskórka. Stosując same wody dodatkowo wysuszamy i wyjaławiamy skórę. Dlatego regularne natłuszczenie skóry twarzy powoduje, że będzie ona elastyczna i zdrowa.

kremy - jak najbardziej, męska skóra tak samo jak kobieca potrzebuje nawilżenia, ochrony przed słońcem, więc jestem za. ale farbowanie włosów? a fe! wygląda to komicznie, zwłaszcza u starych dziadów, jak sobie strzelą ciemny brąz albo czarny, żenada po prostu

Reklama

Napisał(a): gość -

Nie ma w tym nic zlego, ja sam chodze do salonu fryzjerskiego, ostatnio zageszczalem wlosy w (...) w krakowie i czuje sie po tym duzo lepiej :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Używanie kremów i farbowanie włosów u mężczyzny? (O_o)