138
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +1
138 ppt ?

Wazektomia - najskuteczniejsza męska antykoncepcja, zdecydowałbyś się? (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wazektomia - najskuteczniejsza męska antykoncepcja, zdecydowałbyś się?

Napisał(a): gość -

Menrol Moja dziewczyna namawiam mnie do wazektomii, czyli chirurgicznego przerwania światła nasieniowodów. Podobno jest jedną z najpewniejszych, znanych metod antykoncepcyjnych (99% bezpieczeństwa). Moja dziewczyna tłumaczy, że chce odstawiać tabletki, bo boi się zakrzepicy, a poza tym osłabia to porządnie.
Ja nie do końca jestem pewien, czy nie obniży to mojej potencji. Ktoś z was poddał się takiemu zabiegowi? Bo w sumie, dlaczego akurat ja mam zastosować taką antykoncepcję... Teoretycznie można potem poddać się zabiegowi rewazektomii i być ojcem, ale co jeśli się nie uda?
Nie wiem, czy się na to godzić? A wy, zdecydowalibyście się?

A ile masz lat ty i twoja dziewczyna?
INTERIA.PL

W maju poddałem sie zabiegowi i serdecznie polecam. Jedyny kłopot w tym, że w Polsce wykonuje go 2 lekarzy - w Toruniu i w Warszawie. W Anglii podobno robią wazektomię na kase chorych w przychodni rejonowej. Powikłań zero. Jak przekonałem żonę? Policzyłem ile kosztuje antykoncepcja w ciągu roku, wyszło, że wszystko razem (zabieg, dojazd, badania krwi przed, badanie nasienia po) zwraca się po 2 do 3 lat. Mamy dwójkę dzieci i tyle wystarczy. nie stać mnie na wpadkę, wolę wychować tę dwójkę na dobrym poziomie materialnym niż wpaść i wychowywać więcej dzieci na niższym poziomie.
Reasumując polecam.
Specjalnie nie podam u którego lekarza byłem by nie być posądzonym o reklamę.

Twoja dziewczyna ma racje odstawiając tabletki. Widzisz Ty się martwisz o to czy będziesz płody czy będziesz miał popęd. Ale nie myślisz wogóle o swojej dziewczynie, która oprócz zakrzepicy o którą się tak martwi, może również zachorować na raka (ponieważ estragon który jest w tych tabletkach jest czynnikiem rakotwórczym), a oprócz tego niszczy sobie wątrobe i nerki i ogólnie zatruwa cały organizm, i nie daj Boże w przyszłości spowoduje bezpłodność. Ale żeby nie wyjść na taką, rozumiem Ciebie odnośnie tej wazektomii. Powikłania możesz mieć różnie, a operacja rewazektomii jest bardziej skomplikowana i droższa od wazektomii.
Dlatego powinniście porozmowiać o innej antykoncepcji, która tak bardzo nie rujnuje zdrowia. Poczytajcie, odwiedźcie ginekologa razem i zaczerpnijcie fachowej pomocy. Tylko nie wygłupiajcie się z kalendarzykami :D

Reklama

gość Ona namawia CIę na przecięcie nasieniowodu a Ty nazywasz ją swoją dziewczyną ? A na wycięcie mózgu też Cię wcześniej namówiła ? A Ty się zgodziłeś i dlatego teraz pytasz, bo nie wiesz co robić. Ty nie jesteś facetem, jesteś nikim.
On pozwala Jej się truć ! Ale nie powinniśmy Go a tym bardziej Jej oceniać bo dziewczyna rujnuje sobie zdrowie dla seksu.

Reklama

gość Twoja dziewczyna ma racje odstawiając tabletki. Widzisz Ty się martwisz o to czy będziesz płody czy będziesz miał popęd. Ale nie myślisz wogóle o swojej dziewczynie, która oprócz zakrzepicy o którą się tak martwi, może również zachorować na raka (ponieważ estragon który jest w tych tabletkach jest czynnikiem rakotwórczym), a oprócz tego niszczy sobie wątrobe i nerki i ogólnie zatruwa cały organizm, i nie daj Boże w przyszłości spowoduje bezpłodność. Ale żeby nie wyjść na taką, rozumiem Ciebie odnośnie tej wazektomii. Powikłania możesz mieć różnie, a operacja rewazektomii jest bardziej skomplikowana i droższa od wazektomii.
Dlatego powinniście porozmowiać o innej antykoncepcji, która tak bardzo nie rujnuje zdrowia. Poczytajcie, odwiedźcie ginekologa razem i zaczerpnijcie fachowej pomocy. Tylko nie wygłupiajcie się z kalendarzykami :D
estragon to jest taka przyprawa siooooo do szkoły odbębnić biologie dla gimnazjum

Reklama

czlowieku jesli jestes mlody to lepiej zmien dziewczyne a glupoty ktorej mozesz zalowac sobie oszczedz TO NIE JEST ZABIEG DLA MLODYCH LUDZI KTORZY JESZCZE NIEMAJA DZIECI powrot do plodnosci jest niepewny zabieg wazetkomi kosztuje okolo2000 tys a przywrocenie czyli zszycie nasieniowodow 20 000 tys i niema gwarancji wiem co pisze bo jestem po

Napisał(a): 1TrzebaMyslec -

Tez myslalem o tym zeby sie poddac temu zabiegowi.Nie mam i nie planuje miec dzieci wiec to chyba nalepsze wyjscie ale slyszalem ze istnieje prawdopodobienstwo ze moj bydlak przestanie dzialac wiec sobie daruje

gość Twoja dziewczyna ma racje odstawiając tabletki. Widzisz Ty się martwisz o to czy będziesz płody czy będziesz miał popęd. Ale nie myślisz wogóle o swojej dziewczynie, która oprócz zakrzepicy o którą się tak martwi, może również zachorować na raka (ponieważ estragon który jest w tych tabletkach jest czynnikiem rakotwórczym),
Ha, ha. Estragon? nie jest ani w połowie tak niebezpieczny jak tymianek. A oregano to prawdziwy rakowy zabójca.
LOL

Moj maz mial vasectomi 5 lat temu , nie ucierpialo na tym nasze zycie intymne tylko po zabiegu prawie miesiac byl lekko obolaly. Mozna potem zabieg odwrocic ,ale nie ma gwarancji ze bedziesz mial dzieci. Zabieg jest calkowicie bezpieczny. Nie wiem jak to robia w Polsce ,ale my mieszkamy w Stanach i tutaj jest to bardzo popularny zabieg i calkowicie pokrywany przez ubezpieczenie.Jednak na zabieg decyduja sie mezczyzni ktorzy juz maja dzieci. Przemysl to bo z tego po piszesz jestes mlody i nie masz potomstwa wiec to chyba jeszcze za wczesnie.

bombonierka W tym tygodniu oglądałam program ,w którym facet poddał się rewazektomii to było w Anglii,lekarz po zabiegu badał ilość plemników i okazało się,że może mieć dzieci.Nie wiem jak to jest u nas..
wazektomia to 2 tys pln, a zapytaj się o re-wazektomie ;-P , szczeka ci opadnie.
po za tym po 5-7 latach tylko 30 % udaje się ;)
Takż ejak masz dzieci to wazektomia - tak - wtedy mozesz zawsze i z każda ;)

Nie zgadzaj się, to jest nieodwracalne, a jeśli okaże się, że nie będziesz chciał znią być albo ona z Tobą? zostaniesz kimś kto nie ma dzieci na własne życzenie, teraz nie chcesz mieć , a co potem? a poza tym to nie żona tylko dziewczyna, więc się nie liczy.Wynika z tego, że albo Ty albo ona nie jest do końca pewny-a, tego czy chce być razem. Czy warto dla kogos takiego się tak upośledzać? Uważajcie co robicie, bo nigdy nie wiecie co będzie Wam potrzebne potem;)
a co jeśli później spotkasz kobietę cudowną, która zostanie Twoją żona i nie będzie kazała Ci się podwiązywać tylko zapragnie mieć z Tobą dziecko z miłości....????Wiesz jak cudowniie mieć swoją maleńką cudowną kopię?:)Pozdrawiam.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wazektomia forum
  • antykoncepcja męska
  • kobieta namawia na wazektomie faceta
  • Męska antykoncepcja
  • wazektomia refundacja
Do góry strony: Wazektomia - najskuteczniejsza męska antykoncepcja, zdecydowałbyś się?