138
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +1
138 ppt ?

Wazektomia - najskuteczniejsza męska antykoncepcja, zdecydowałbyś się? (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wazektomia - najskuteczniejsza męska antykoncepcja, zdecydowałbyś się?

Napisał(a): gość -

Nie zgadzaj się na to. Skutki mogą być nie odwracalne. Radzę nie ryzykować. W szczególności, że chcesz mieć dzieci. A może by tak prezerwatywa i globulka? Każdy coś, żeby było sprawiedliwie i bezpiecznie.

gość Twoja dziewczyna ma racje odstawiając tabletki. Widzisz Ty się martwisz o to czy będziesz płody czy będziesz miał popęd. Ale nie myślisz wogóle o swojej dziewczynie, która oprócz zakrzepicy o którą się tak martwi, może również zachorować na raka (ponieważ estragon który jest w tych tabletkach jest czynnikiem rakotwórczym), a oprócz tego niszczy sobie wątrobe i nerki i ogólnie zatruwa cały organizm, i nie daj Boże w przyszłości spowoduje bezpłodność. Ale żeby nie wyjść na taką, rozumiem Ciebie odnośnie tej wazektomii. Powikłania możesz mieć różnie, a operacja rewazektomii jest bardziej skomplikowana i droższa od wazektomii.
Dlatego powinniście porozmowiać o innej antykoncepcji, która tak bardzo nie rujnuje zdrowia. Poczytajcie, odwiedźcie ginekologa razem i zaczerpnijcie fachowej pomocy. Tylko nie wygłupiajcie się z kalendarzykami :D
Boże ludzie robicie szoł dla ubogich. Tutaj chodzi estrogeny, osoba szczeliła głupote. Śmię twierdzić że literówa okropna. Ale cała reszta to prawda ... niestety

Reklama

Stosunek przerywany (wyćwiczyć) plus prezerwatywa dla lepszego zabezpieczenia. Zestaw skuteczny, tani i nieszkodliwy dla zdrowia obojga. To nieprawda, że coś takiego wpędza kogokolwiek w nerwicę, jest to tylko kwestia przyzwyczajenia.

CHyba rozum ci odebrało. Baba tobą rządzi?? Pogoń ja i to najlepiej batem.
Zagoń ją do sterylizacji, niech się suka wysterylizuje.
Krótko trzymaj ta małpe i nie daj się okaleczać.
W ogóle się dziwie jak z babą można spać, przecież to istota nieczysta..........

Reklama

witaj, moj maz jest po takim zabiegu. jemu meskosci nic nie ujelo, a moje libido wzroslo !!!! zero strachu przed niechciana ciaza. jestesmy malzenstwem z ponad 20 letnim stazem, mamy 3 cudownych dzieci. maz jest jakies 5 lat po zabiegu. jezeli planujesz miec dzieci - stanowczo odradzam. jezeli nie masz dzieci w planach - polecamy - ja i moj maz - na 10000...% sama wazektomia nie jest straszna, moj maz SAM tego chcial, ja nawet nie wiedzialam, ze tak tez mozna. zabieg jego zdaniem mniej stresujacy niz wizuta u dentysty ;). ale lekarz meza uprzedzil, ze to raczej zabieg nieodwracalny (bardzo trudno odwracalny). pozdrawiamy :)

Jesteś na pewno młody. Dobrze się nad tym zastanów. A jak dziewczyna za kilka lat zechce zostać matką, to co? I nie masz żadnej pewności, że Cię nie zostawi. W życiu bywa różnie. Czy na pewno nie zechcesz byc ojcem? Przemyśl to.

Reklama

O ile wi wiadomo w Polsce do tej pory wazektomia jest zabroniona prawem i sie jej nie wykonuje chyba ze nielegalnie ale byc moze cos sie w tej sprawie zmieniło.Radze dopytac o szcegóły.

Menrol Moja dziewczyna namawiam mnie do wazektomii, czyli chirurgicznego przerwania światła nasieniowodów. Podobno jest jedną z najpewniejszych, znanych metod antykoncepcyjnych (99% bezpieczeństwa). Moja dziewczyna tłumaczy, że chce odstawiać tabletki, bo boi się zakrzepicy, a poza tym osłabia to porządnie.
Ja nie do końca jestem pewien, czy nie obniży to mojej potencji. Ktoś z was poddał się takiemu zabiegowi? Bo w sumie, dlaczego akurat ja mam zastosować taką antykoncepcję... Teoretycznie można potem poddać się zabiegowi rewazektomii i być ojcem, ale co jeśli się nie uda?
Nie wiem, czy się na to godzić? A wy, zdecydowalibyście się?

tO JEST NAJLEPSZA METODA JAKO ZABEZPIECZENIE ALE W PRZYPADKU LUDZI KTORZY JUZ MAJA POTOMSTWO I WIECEJ NIE PLANUJA.TA METODA JEST STOSOWANA U MEZCZYZN JAK I U KOBIET.W BARDZO DUZYM PROCENCIE NIEODWRACALNA ALE CALKOWICIE NIE SZKODLIWA.NIE ZMIENIA NICZEGO W ORGANIZMIE.
DLAMNIE I DLA MOJEGO MEZA (JA ZASTOSOWALAM U SIEBIE) JEST SUPER KOMFORT,ZADNYCH UBOCZNYCH SKUTKOW .A SEX BEZ STRESU ? NIC LEPSZEGO
ALE MUSISZ BYC PEWNY ZE NIECHCESZ POSIADAC WIECEJ DZIECI.

Menrol Moja dziewczyna namawiam mnie do wazektomii, czyli chirurgicznego przerwania światła nasieniowodów. Podobno jest jedną z najpewniejszych, znanych metod antykoncepcyjnych (99% bezpieczeństwa). Moja dziewczyna tłumaczy, że chce odstawiać tabletki, bo boi się zakrzepicy, a poza tym osłabia to porządnie.
Ja nie do końca jestem pewien, czy nie obniży to mojej potencji. Ktoś z was poddał się takiemu zabiegowi? Bo w sumie, dlaczego akurat ja mam zastosować taką antykoncepcję... Teoretycznie można potem poddać się zabiegowi rewazektomii i być ojcem, ale co jeśli się nie uda?

Moj maz przeszedl ten zabieg 21 lat temu,nigdy niemial ztym problemu.Byl szczesliwy ze nie wyliczam mu dni.
Do tego stopnia poczol sie pewny ze zaczal mnie zdradzac bedac pewny ze zadna nie zajdzie.(ale to juz na marginesie).Jak masz dzieci to nawet sie nie zastanawiaj.Lepsze to niz kobieta trujaca sie pastylkami.Kture sa naprawde szkodliwe.

gość

Moj maz przeszedl ten zabieg 21 lat temu,nigdy niemial ztym problemu.Byl szczesliwy ze nie wyliczam mu dni.
Do tego stopnia poczol sie pewny ze zaczal mnie zdradzac bedac pewny ze zadna nie zajdzie.(ale to juz na marginesie).Jak masz dzieci to nawet sie nie zastanawiaj.Lepsze to niz kobieta trujaca sie pastylkami.Kture sa naprawde szkodliwe.
Sorry za bledy.

1TrzebaMyslec Tez myslalem o tym zeby sie poddac temu zabiegowi.Nie mam i nie planuje miec dzieci wiec to chyba nalepsze wyjscie ale slyszalem ze istnieje prawdopodobienstwo ze moj bydlak przestanie dzialac wiec sobie daruje
Nie sluchaj durnych kumpli,tylko idz do specjalisty.
Ten zabieg jest w 100% nie szkodliwy,lecz nie odwracalny jesli ktos planuje miec jeszcze dzieci.
Wazektomia nie jest tylko meska antykoncepcja stosuja ja rownierz kobiety. Zadne skutki uboczne.Szkoda ze faceci meskosc ograniczaja tylko do zdolnosci plodzenia dzieci.
Jak wielu sie tu wypowiada.
Nic nie piszesz o sobie.Jesli jestes mlodym czlowiekiem i niemaszdzieci -ODRADZAM

gość Twoja dziewczyna ma racje odstawiając tabletki. Widzisz Ty się martwisz o to czy będziesz płody czy będziesz miał popęd. Ale nie myślisz wogóle o swojej dziewczynie, która oprócz zakrzepicy o którą się tak martwi, może również zachorować na raka (ponieważ estragon który jest w tych tabletkach jest czynnikiem rakotwórczym), a oprócz tego niszczy sobie wątrobe i nerki i ogólnie zatruwa cały organizm, i nie daj Boże w przyszłości spowoduje bezpłodność. Ale żeby nie wyjść na taką, rozumiem Ciebie odnośnie tej wazektomii. Powikłania możesz mieć różnie, a operacja rewazektomii jest bardziej skomplikowana i droższa od wazektomii.
Dlatego powinniście porozmowiać o innej antykoncepcji, która tak bardzo nie rujnuje zdrowia. Poczytajcie, odwiedźcie ginekologa razem i zaczerpnijcie fachowej pomocy. Tylko nie wygłupiajcie się z kalendarzykami :D
Wazektomia nie rujnuje zdrowia,co za brednie.

gość Może sam zabieg jest bezpieczny, ale jego długotrwałe skutki dla zdrowia na pewno nie.
Stanowczo odradzam.
Nie zawsze należy polegać na oficjalnej nauce i medycynie. ;)
Piszesz z doswiadczenia, czy wymyslasz?.Bo chyba wymyslasz.
Przechodzilem ten zabieg i wiesz co? katar dluzej przechodzilem.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wazektomia forum
  • antykoncepcja męska
  • kobieta namawia na wazektomie faceta
  • Męska antykoncepcja
  • wazektomia refundacja
Do góry strony: Wazektomia - najskuteczniejsza męska antykoncepcja, zdecydowałbyś się?