138
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +1
138 ppt ?

Wazektomia - najskuteczniejsza męska antykoncepcja, zdecydowałbyś się? (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wazektomia - najskuteczniejsza męska antykoncepcja, zdecydowałbyś się?

Napisał(a): gość -

Niestety na mnie pigułki antykoncepcyjne wpływały negatywnie. Zmieniałam, płakałam, ochoty na seks zupełnie nie miałam. Całe szczęście kochany facet, z którym byłam już trzy lata zaproponował wazektomię, która mnie odciąży z potrzeby przyjmowania hormonów. Teraz jesteśmy małżeństwem. Nie chcemy mieć dzieci. Żyjemy, jak w bajce i pod względem seksualnym i uczuciowym. Żadnego ryzyka niechcianej ciąży nie podejmujemy. Byłam z nim na wazektomii. Cały zabieg trwał dosłownie chwilę. Tego samego dnia wróciliśmy do domu.

Reklama

Napisał(a): ~medus90 -

Czytam niektóre wpisy i...masakra. Twoja dziewczyna ma problemy ze zdrowiem z powodu tabletek anty- to chyba wystarczający powód, żeby pomyśleć o zmianie antykoncepcji i może tym razem to ty ogarniesz ten temat zamiast truć partnerke?? Wazektomia to prosty, bezbolesny zabieg. W zaden sposob nie wpływa na potencję, wiec nie masz czego sie obawiać. Więcej o zabiegu mozesz poczytać na wazektomia.warszawa.pl

Napisał(a): WednesdayTEN -

nibynick (...) Laska niech sobie pipke zaszyje.
Ot myślenie... jeśli laska ma sobie pipkę zaszyć, to taki osobnik jak ty powinien zostać skopcem z wielką pieczęcią.

Zostałbyś archaniołem w niebiesiech :>

Reklama

Napisał(a): Adrianb -

Ja się zdecydowałem. Świetna sprawa naprawdę. Trafiłem do dr Witolda Smoleńskiego w Kline Galena w Bielsko Białej. Lekarz mi wszystko super wytłumaczył i odpowiedział na moje pytania. Wiec bardzo polecam ten sposob.

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wazektomia forum
  • antykoncepcja męska
  • kobieta namawia na wazektomie faceta
  • Męska antykoncepcja
  • wazektomia refundacja
Do góry strony: Wazektomia - najskuteczniejsza męska antykoncepcja, zdecydowałbyś się?