16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń353
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
16 ppt ?

Zarzut znieważenia prezydenta przez twórcę Antykomor.pl umorzone. Co o tym sądzisz? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zarzut znieważenia prezydenta przez twórcę Antykomor.pl umorzone. Co o tym sądzisz?

Napisał(a): Gość -

Sąd umorzył dziś sprawę znieważenia prezydenta Komorowskiego przez twórcę portalu Antykomor.pl i złagodził mu wyrok za fałszowanie dokumentów do roku ograniczenia wolności i 30h prac społecznych.
Twórca portalu zamieszcza na nim obraźliwe fotomontaże, gry, w których można było strzelać do prezydenta itp.

Kogo by się nie tyczyły tego typu treści umieszczane w sieci uważam za grubą przesadę. A szacunek do prezydenta- jaki by nie był, czy go popieramy czy nie uważam, że powinno się mieć.
Mnie osobiście już denerwują te durne obrazki w sieci, upublicznianie czyjegoś wizerunku z ośmieszającym go podpisem.
Jak się na to zapatrujecie?
I czy w przypadku antykomora to słuszna kara czy nie?
INTERIA.PL

Re: Zarzut znieważenia prezydenta przez twórcę Antykomor.pl umorzone. Co o tym sądzisz?

Urząd nie czyni nikogo lepszym, ani uprzywilejowanym, ja myślę, że jeśli w sieci można obrażać bezkarnie Jezusa- Boga, papieża, jeśli można obrażać, przeciętnego Polaka- katolika i nic się nie dzieje, to nie oczekujmy, ze powinno się dziać w innym przypadku. Po za wszystkim na szacunek trzeba sobie zasłużyć, nie urzędem, ale tym kim się jest, jak postępuje i co mówi . Fakt, ze problem Frycza - pierwszego więźnia politycznego w rzekomo wolny, (?) kraju zaistniał, jest hańbą dla rządzących i milczących mediów(nie wszystkich) i cofnął kraj w płaszczyźnie wolności ( nie tylko ten przypadek, ale cenzura, wywalanie dziennikarzy, brak koncesji dla Trwam) w epoką wczesnego komunizmu ! Tyle w temacie ! Miłego dnia :)

Re: Zarzut znieważenia prezydenta przez twórcę Antykomor.pl umorzone. Co o tym sądzisz?

Napisał(a): gość -

Przed tym młodym człowiekiem kariera polityka "stoi otworem". Jest znany, a sąd dopuścił opublikowanie jego nazwiska. Idealnie nadaje się na polityka. Jest obecny w prasie, radiu, telewizji. Wielu z obecnych "polityków" może mu pozazdrościć takiej popularności. Co jest najgorsze dla polityków "śmierć medialna" /gdy o nich nikt nie mówi/, a o tym młodym człowieku jest "głośno" i to od dawna. Reasumując - powinien utworzyć i to samodzielnie jakąś partię i rozpocząć "drogę na szczyt". I jeszcze jedno po paru latach będzie mógł wystąpić tak jak Z.Romaszewski o odszkodowanie - w końcu jest prześladowany.

Napisał(a): gość -

tyrystor0 Urząd nie czyni nikogo lepszym, ani uprzywilejowanym, ja myślę, że jeśli w sieci można obrażać bezkarnie Jezusa- Boga, papieża, jeśli można obrażać, przeciętnego Polaka- katolika i nic się nie dzieje, to nie oczekujmy, ze powinno się dziać w innym przypadku. Po za wszystkim na szacunek trzeba sobie zasłużyć, nie urzędem, ale tym kim się jest, jak postępuje i co mówi . Fakt, ze problem Frycza - pierwszego więźnia politycznego w rzekomo wolny, (?) kraju zaistniał, jest hańbą dla rządzących i milczących mediów(nie wszystkich) i cofnął kraj w płaszczyźnie wolności ( nie tylko ten przypadek, ale cenzura, wywalanie dziennikarzy, brak koncesji dla Trwam) w epoką wczesnego komunizmu ! Tyle w temacie ! Miłego dnia :)
Ty obrazasz Boga słowem myslą i uczynkiem Jezus nigdzie nie twierdził ze jest bogiem. Uwazasz sie za katolika uuuuuuuuuuuuuuuuuu

gość
tyrystor0 Urząd nie czyni nikogo lepszym, ani uprzywilejowanym, ja myślę, że jeśli w sieci można obrażać bezkarnie Jezusa- Boga, papieża, jeśli można obrażać, przeciętnego Polaka- katolika i nic się nie dzieje, to nie oczekujmy, ze powinno się dziać w innym przypadku. Po za wszystkim na szacunek trzeba sobie zasłużyć, nie urzędem, ale tym kim się jest, jak postępuje i co mówi . Fakt, ze problem Frycza - pierwszego więźnia politycznego w rzekomo wolny, (?) kraju zaistniał, jest hańbą dla rządzących i milczących mediów(nie wszystkich) i cofnął kraj w płaszczyźnie wolności ( nie tylko ten przypadek, ale cenzura, wywalanie dziennikarzy, brak koncesji dla Trwam) w epoką wczesnego komunizmu ! Tyle w temacie ! Miłego dnia :)
Ty obrazasz Boga słowem myslą i uczynkiem Jezus nigdzie nie twierdził ze jest bogiem. Uwazasz sie za katolika uuuuuuuuuuuuuuuuuu
Wtedy Żydzi rzekli do niego: Pięćdziesięciu lat jeszcze nie masz, a Abrahama widziałeś? Odpowiedział im Jezus: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, pierwej niż Abraham był, Jam jest. Wtedy porwali kamienie, aby rzucić na niego, lecz Jezus ukrył się i wyszedł ze świątyni.” (J 8:57-59)

„ Ja i Ojciec jedno jesteśmy.” „ Żydzi znowu naznosili kamieni, aby go ukamienować. Odrzekł im Jezus: Ukazałem wam wiele dobrych uczynków z mocy Ojca mego; za który z tych uczynków mnie kamienujecie? Odpowiedzieli mu Żydzi, mówiąc: Nie kamienujemy cię za dobry uczynek, ale za bluźnierstwo i za to, że Ty, będąc człowiekiem, czynisz siebie Bogiem.” (J 10: 31-33)

„ A Jezus zawołał donośnym głosem: Kto wierzy we mnie, nie we mnie wierzy, ale w tego, który mnie posłał. Kto mnie widzi, widzi tego, który mnie posłał. Ja jako światłość przyszedłem na świat, aby nie pozostał w ciemności nikt, kto we mnie wierzy.” (J 12:44-46)

„Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca, jak tylko przeze mnie. Gdybyście mnie poznali, i Ojca mego byście znali; odtąd go znacie i widzieliście go. Rzekł mu Filip: Panie, pokaż nam Ojca, a wystarczy nam. Odpowiedział mu Jezus: Tak dawno jestem z wami i nie poznałeś mnie, Filipie? Kto mnie widział, widział Ojca; jak możesz mówić: Pokaż nam Ojca? ” (J 14:6-9)

Tomasz do Jezusa- : „Pan mój i Bóg mój!” ( Ewangelia wg św. Jana 20:28

To by było na tyle, nie przegrzej się anonimie i nie zawracaj głowy ! Miłego dnia :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zarzut znieważenia prezydenta przez twórcę Antykomor.pl umorzone. Co o tym sądzisz?