43
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +4
43 ppt ?

. Złe wieści dla opozycji? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

. Złe wieści dla opozycji?

Napisał(a): uni -

Na chwilę przed świętami, 21 grudnia, „Rzeczpospolita” opublikowała wyniki badania zleconego pracowni IBRiS. Spytano Polaków, czy ich zdaniem opozycja jest gotowa do przejęcia władzy. Ponad połowa, bo aż 63,6 proc. ankietowanych stwierdziło, że opozycja nie jest gotowa. Złe wieści dla opozycji? O komentarz poproszono politologa. Dr Machnik powiedział:

W moim przekonaniu ważniejszym byłoby to i byłby to dobry początek dla rozmów opozycyjnych, gdyby część z tych środowisk połączyła się ze sobą. Mówi się o tym, że są toczone rozmowy między PSL-em, Szymonem Hołownią, czy Jarosławem Gowinem, który ma powrócić do polityki od nowego roku. Jeżeli mielibyśmy do czynienia z takim połączeniem i zmniejszeniem liczby podmiotów do negocjacji w ramach opozycji, to zmienia się całkowicie optyka i te szanse wzrastają. Jednak jest to cały czas pewien hipotetyczny zamysł.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: . Złe wieści dla opozycji?

Napisał(a): ~Jurek 2014 -

~gość Nie stresuj się synku będzie dobrze. Poczekamy jeszcze chwilę, jak PiSiory zaczną głodować i mieszkać pod mostami. Będą synku Tuska po nogach całować. Niech tak się stanie byle szybko, bo ten kraj przestanie istnieć.
To nie jest " ten kraj," to jest POLSKA.
« Wróć do tematów
Do góry strony: . Złe wieści dla opozycji?