42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń249
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +41
42 ppt ?

10 lat istnienia "Nieznanych Sprawców" (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

10 lat istnienia "Nieznanych Sprawców"

Napisał(a): Gość -

Kibice Legii Warszawa z okazji 10 -lecia istnienia grupy "Nieznani Sprawcy" wybrali najlepsza choreografię jaka zaprezentowali na stadionie.
Wygrała choreografia "Boże Chroń Fanatyków"

Przyznam że to niezły prztyczek w nos niektórym przeciwnikom środowiska kibicowskiego których tvn-y pokazują jako bandytów i chuliganów, niesmak poczują też środowiska ateistów, którym oprawa może się nie spodobać ;-)

INTERIA.PL

Reklama

Re: 10 lat istnienia "Nieznanych Sprawców"

Napisał(a): rudii -

1916
rudii legii nie lubię,ale przyznać musze,że oprawa mi się podoba
Nie pierwszy taki komentarz czytam ;)
no...no bo...zapomniałam dodać,że ja typowa krakuska jestem w związku z czym ...

Reklama

Reklama

Napisał(a): 1916 -

rudii
1916
no...no bo...zapomniałam dodać,że ja typowa krakuska jestem w związku z czym ...
Moja wypowiedź tyczyła się całego Twojego komentarza, a nie tylko nielubienia Legii ;)

KarolP12 Oprawa jest piękna :)

A wiele środowisk żywi co najmniej niechęć do kibiców ze względu na wspaniałą postawę patriotyczną, narodową i religijną, którą często kibice prezentują poprzez swoje znakomite oprawy.
Może dlatego rząd PO z Tuskiem na czele podjęli walkę z kibicami którzy pozostają jedyną silną grupą społeczna która może przeciwstawić się władzy.
Kibice pokazali również co sądzą o mediach które kreują wizerunek Polaka jako antysemity, rasisty i bandyty.

Napisał(a): rudii -

1916
rudii
1916
Moja wypowiedź tyczyła się całego Twojego komentarza, a nie tylko nielubienia Legii ;)
a ja tylko chciałam nakierować,na te kluby ktore są bliższe mojemu sercu:D
wskazałam jeden,owszem:D
ale nie jest jedyny.resztę pewnie każdy do pisze sobie sam:D
co z kolei miało wskazać na to,że moja ocena jest obiektywna:)

Napisał(a): KarolP12 -

1916
KarolP12 Oprawa jest piękna :)

A wiele środowisk żywi co najmniej niechęć do kibiców ze względu na wspaniałą postawę patriotyczną, narodową i religijną, którą często kibice prezentują poprzez swoje znakomite oprawy.
Może dlatego rząd PO z Tuskiem na czele podjęli walkę z kibicami którzy pozostają jedyną silną grupą społeczna która może przeciwstawić się władzy.
Kibice pokazali również co sądzą o mediach które kreują wizerunek Polaka jako antysemity, rasisty i bandyty.

Zdjęcie
Tak, jest. Środowiska kibicowskie to jedyne tak liczne, zorganizowane, o charakterze narodowym podmioty zdolne wywierać stałą presję na rząd.
Jakiś czas temu był to związek zawodowy Solidarność ale po jej rozwaleniu czyli po rozwaleniu zakładów pracy "S" nie ma już na tyle dużej siły aby zagrozić antypolakom. Co najwyżej zrobi strajk co pół roku i tyle. A kibice są liczni, zorganizowani i co ważne mogą działać co tydzień, bo co tydzień są praktycznie mecze.

rudii
1916
rudii
1916
a ja tylko chciałam nakierować,na te kluby ktore są bliższe mojemu sercu:D
wskazałam jeden,owszem:D
ale nie jest jedyny.resztę pewnie każdy do pisze sobie sam:D
co z kolei miało wskazać na to,że moja ocena jest obiektywna:)
Pamiętam bo my już kiedyś pisaliśmy o klubach ;)
Wiem ze ocena jest obiektywna, dlatego że odnosi się do oprawy a nie lubienia czy nielubienia.
« Wróć do tematów
Do góry strony: 10 lat istnienia "Nieznanych Sprawców"