7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń268
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
7 ppt ?

15 sierpnia 2012 - debiut selekcjonera Fornalika w meczu z Estonią. (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

15 sierpnia 2012 - debiut selekcjonera Fornalika w meczu z Estonią.

Napisał(a): Gość -

W środę, 15 sierpnia o godzinie 20:30, reprezentacja Polski zagra z Estonią w Tallinnie. Będzie to debiut Waldemara Fornalika jako selekcjonera naszej drużyny narodowej.

Jestem sceptycznie nastawiony do tego trenera, no ale zobaczymy. Może i w Ruchu Chorzów z niczego zrobił wicemistrza Polski, ale to nie jest wybitny trener, żeby mógł taką przemianę zrobić w kadrze narodowej. Zresztą... Pożyjemy, zobaczymy.

Jako, że to debiut tego trenera, stawiam na sromotną przegraną naszych 'kopaczy'. Gdzieś wyczytałem także, że chce wystawić od pierwszej minuty dwóch napastników (Lewandowskiego i... no właśnie. Kogo?).

Już na początku września mecze eliminacyjne do MŚ 2014. Jak zagramy beznadziejnie z Estonią, nie mamy o czym marzyć...

Chciałbym być optymistą, ale nie w tym przypadku. Stawiam 0:2 dla Estonii.

A Wy jaki wynik obstawiacie? Co myślicie o Fornaliku? Czy przezwycięży w końcu tę niemoc w kadrze? Czy zaczniemy wygrywać mecze hurtowo jak za czasów Beenhakkera?
INTERIA.PL

Re: 15 sierpnia 2012 - debiut selekcjonera Fornalika w meczu z Estonią.

Napisał(a): gość -

Co do wyniku - to nie obstawiam. 80% składu to chłopaki którzy grali na Euro i mam nadzieję że będą chcieli poprawić swój wizerunek w oczach kibiców.
Co do powołań przez Fornalika - a kogo on tak naprawdę dzisiaj miał powołać, kiedy większość lig dopiero zaczyna rozgrywki? Wiadomo było że trzon drużyny pozostanie taki sam jak u Smudy. W ciągu dwóch treningów nie da się zbudować całkowicie nowej drużyny, która nagle zacznie wygrywać z najlepszymi. Na to potrzeba czasu i dajmy go Fornalikowi. Nie będzie on miał takiego komfortu jak Smuda, bo będzie musiał grać o cel jakim będzie udział w
MŚ, ale z oceną jego taktyki poczekajmy do meczu z Anglią, bo dla niego ten mecz w tym roku będzie najważniejszy.

Reklama

Re: 15 sierpnia 2012 - debiut selekcjonera Fornalika w meczu z Estonią.

Napisał(a): gość -

i bardzo Dobrze Smuda nic nie pokazal i A nasz trener byly trener Ruchu Chorzów pokaze Ze potrafi stworzyc Druzyne na Mistrzostwa Swiata liczymy Na Arka Piecha To jest ten Wlanie zawodniki ktorego brakowało na Euro 2012 jak on by byl to by calkiem inaczej grali Arek Piech to jest dobry zawodnik i na niego dzis liczymy Arek Piechi Arek Piech Znow bedziemy slyszec przez kibicow Wymienione imie I nazwisko Arek Piech

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: 15 sierpnia 2012 - debiut selekcjonera Fornalika w meczu z Estonią.