8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń87
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +-15
8 ppt ?

18 tydzień ciąży hemoroidy (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

18 tydzień ciąży hemoroidy

Napisał(a): ~ciężarna -

Jestem w 18 tygodniu ciąży i pojawiły się u mnie hemoroidy, boli mnie w czasie wypróżniania. Czy to normalne w 18 tygodniu ciąży? Słyszałam, że w 18 tygodniu ciąży mogą pojawić się zaparcia, które powodują hemoroidy, ale nie wiem czy powinnam mówić o tym mojemu lekarzowi? Czy hemoroidy w ciąży to coś poważnego, czy może nie powinnam się tym martwić specjalnie? To moja pierwsza ciąża, więc nie wiem czy w 18 tygodniu ciąży hemoroidy powinny mnie martwić, mogłaby mi któraś z Was poradzić coś?
INTERIA.PL

Re: 18 tydzień ciąży hemoroidy

Napisał(a): ~star -

Zdarza się, że część kobiet ma hemoroidy w okolicach 18 tygodnia ciąży, takżę to nic bardzo niepokojącego :) hemoroidy powinny przejść po porodzie, do tego czasu, jak jesteś w 18 tygodniu ciąży, staraj się unikać zaparć i używaj żelu, który pomoże uniknąć podrażnienia :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

CYTAT: "18 tydzień ciąży hemoroidy. Jestem w 18 tygodniu ciąży i pojawiły się u mnie hemoroidy, boli mnie w czasie wypróżniania. Czy to normalne w 18 tygodniu ciąży? Słyszałam, że w 18 tygodniu ciąży mogą pojawić się zaparcia, które powodują hemoroidy, ale nie wiem czy powinnam mówić o tym mojemu lekarzowi? Czy hemoroidy w ciąży to coś poważnego, czy może nie powinnam się tym martwić specjalnie?" KONIECZNE WŁAŚCIWE O-D-Ż-Y-W-I-A-N-I-E I TO OD ZARAZ! ♥♥♥♥♥
Spróbuj wymienić w swojej diecie zwykły chleb z mąki na chleb z ziaren zbóż np. CHLEB NA ZAPARCIA/HEMOROIDY-IRL. (To jest szybkie rozwiązanie problemu)
Dokładny opis tego chleba w Google.http://citidi(...)p?p=294

Reklama

Napisał(a): Gość -

Oczywiście, że powinnaś powiedzieć lekarzowi o hemoroidach. Powinnaś też wprowadzić do swojej diety więcej błonnika, żebyś nie miała zaparć a przez to hemoroidów. Prawda jest taka, że hemoroidy mogą mieć poważniejsze konsekwencje.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: 18 tydzień ciąży hemoroidy