81
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +0
81 ppt ?

20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE

Napisał(a): Gość -

Czy faktycznie dojdzie do obalenia władzy w Polsce wraz z dniem 20 marca b.r. ? Ilu z Was "postawi" się tyrańskim rządom władzy Polskiej ? Jaki będzie finał tej batalii ? Jestem ciekaw jak Wy to widzicie-, zachęcam do wypowiedzi w tej pilnej kwestii.

Ankieta

Czy 20 marca b.r. Polacy obalą rząd w Polsce ?

• 64%
  • 36%
głosów: 22
  • Czy 20 marca b.r. Polacy obalą rząd w Polsce ?
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !
INTERIA.PL

Re: 20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE

KrisCiechan Czy faktycznie dojdzie do obalenia władzy w Polsce wraz z dniem 20 marca b.r. ? Ilu z Was "postawi" się tyrańskim rządom władzy Polskiej ? Jaki będzie finał tej batalii ? Jestem ciekaw jak Wy to widzicie-, zachęcam do wypowiedzi w tej pilnej kwestii.
Dlaczego ktoś wybiera właśnie ten dzień.Kto ma zamiar przeprowadzić "tę akcję".Obalić jednych"tyranów"a na ich miejsce natychmiast pojawią się jeszcze więksi tyrani którzy pokłócą nas z wszystkimi sąsiadami dookoła.

Reklama

Napisał(a): gość -

Jest to możliwe ale czy do tego dojdzie to nie wiemy.Wszystko wskazuje że tak...

Wiemy że polityka tego Rządy polega na Łupieniu nas Społeczeństwa z naszych pieniędzy a potem rozdawaniu CAŁEJ administracji państwowej zaczynając od Kancelarii Prezydenta kończąc na starostwach i Urzędach Miejskich,NFZ oraz służbom mundurowym .Ostatnim przykładem są podwyżki rent i emerytur o jakieś 30zł za rok( w zależności od wysokości renty i emerytury czyli jakieś do 4%)oraz Rozdawanie NAGRÓD kończąc na ZUS(4500zł dla 50000urzędników). W jak to mówią politycy" dobie kryzysu". Do wymiany jest cały system,(nowe reformy) również Polityka i Politycy bo przecież nic się nie robi a tzw Lodówka ustaw" jest przepełniona projektami ustaw.Puste fotele straszą w sejmie.

Trzeba skończyć z produkcja pracowników na tzw Staż oraz produkcją bezrobotnych Wykształconych czy produkcją Bezdomnych oraz Umowami Śmieciowymi i zacząć wprowadzać politykę budowy nowych fabryk i zakładów pracy.Które to będą wyprowadzać nas z kryzysu, bezrobocia,bezdomności. Również bezwzględnego przestrzegania prawa przez wszystkich między innymi usunąć immunitety wszystkim.

w oparciu o historię uważam że należy się najpierw zorganizować.co z tego że zrobimy rewolucję i obalimy rząd a potem co??????????? przejmie władzę lenin lub wałęsa albo inny ujjj. trzeba najpierw stworzyć organizację z zaufanym dowództwem. jak w czasie wojny AK.. poza tym to może być prowokacja!!!!!!!! POpaprańcy będą mieli powód żeby wprowadzić stan wyjątkowy i dopiero wtedy (w imieniu prawa) będą wyrabiali co będą chcieli .

Reklama

quqa od dłuższego czasu śledzę poczynania Pawła Kukiza. moim zdaniem 20 nic się nie stanie bo nie ma nic w zamian. gdyby Kukiz to poprowadził a ma za sobą wielu mądrych i wykształconych ludzi, ma za sobą młodych......
Myślę że to zrobi i jest wielu ludzi którzy tego chcą.Nie wybieramy posła osła tylko Posła.Będziemy wybierać osobę która reprezentuje Społeczność a nie partie polityczna.Tylko musimy o to zawalczyć bo chętnych na takie zmiany nie ma nawet polityków.

Reklama

Ja nie wiem jak to jest ,że 90% ludzi żyje w ubóstwie i nic z tym nie robi. Ja na pewno tam pójdę i będę tak długo, aż ktoś wysłucha co mam do powiedzenia. Ten rząd wydaje i pławi się w luksusie za nasze pieniądze. To chyba jedyny rząd na świecie, który nie dba o swoich obywateli !!!

Błagam! Zróbmy to, ruszmy wreszcie nasze tyłki. Jak nic nie zrobimy będzie tylko gorzej :( nie chodzi tylko o politykę na szczeblu centralnym, regionalne polityczne obiboki tez nadaja sie do lamusa. Wszedzie tylko kumoterstwo, pracy nie ma, świadczenia socjalne gorzej niz glodowe, ja naprawde juz mam dosc, Obalmy tych cholernych nierobów

KrisCiechan Czy faktycznie dojdzie do obalenia władzy w Polsce wraz z dniem 20 marca b.r. ? Ilu z Was "postawi" się tyrańskim rządom władzy Polskiej ? Jaki będzie finał tej batalii ? Jestem ciekaw jak Wy to widzicie-, zachęcam do wypowiedzi w tej pilnej kwestii.
nie wiem czy sie uda mysle ze raczej nie , Kukiz i inni ze sfery kultury teraz dopiero przekonali sie co znaczy brak pracy pieniedzy i zagladajace widmo bezdomnosci, ale to wlasnie ludzie z kultury nawolywali ludzi do popierania tego nowego, pamietam jak Szczepkowska ze sztucznym patosem obwieszczała w TVP o koncu komuny- tylko ze ta komuna wychowywala ludzi wrazliwych , pracowitych i uczyla je szcunku do drugiego czlowieka, a Walensa coz nieoczytany kmiot widzial pare filmow amerykanskich tylko nie wiedzial bidaczek ze w demokracji sa slamsy , niedouczona mlodziez , ze uniwersytety dla bogaczy i ze w tych demokratycznych krajach komunistycznych ministrow dzieci ucza sie jak przejac wladze z rak ludu przejac majatek i gospodarke i stac sie wlascicielami tego wszystkiego na co zapieprzali nasi rodzice dziadkowie i po czesci my urodzeni w komunie.Teraz nas eliminuja zla opieka lekarska, zabieraniem pracy i tym samym godnosci, pozbawiania mieszkan i praw obywatelskich, otumanianie naszych dzieci kultura i prawami zachodu podrzucajac narkotyki i reklamujac prostytucje- tym nasiakniete sa media , wszystkie strony portali internetowych, gdzie ciagle opisuje sie zidiociala sfere celebrytow i, i co najgorsze to funcjonuje mamy teraz same Dody i jej podobne, mamy wydepilowanych chlopczykow najaranych srodkami okragloglowych brutalnych cwaniakow ktorzy chetnie sa przyjmowani w sluzbe ochrony SM i tp. Jestesmy juz wypaleni i ne wierzymy ze cos sie zmieni - a moze faktycznie Kukiz , jesten=m starsza schorowana osoba i choc nie wyjde na ulice -popieram wszelkie proby zrzucenia kaganca i smyczy made in UNIA- ale cos czuje ze nic z tego nie wyjdzie bo wojsko jest w pogotowiu , nie zostalo wyslane na zadne misje- tylko tez mysle ze tych zolnierzy i policjantow rodzina tez nie ma pracy i placy i moze oni sie nie podejma bic i strzelac do swoich zastanowia sie ze bronic beda tych co jutro tez ich kopna w dupe, gdy beda juz niepotrzebni, bo łaska panska na pstrym koniu jezdzi

Dzięki hojności całego narodu J. Owsiak zebrał w tym roku rekordowe 50 mln zł na pomoc dzieciom, w roku 2012 Rostowski przekazał na nagrody swoim urzędnikom 190 mln zł. Czy to jest normalne ? Chce mi się płakać, nie o taką POLSKĘ nasi dziadkowie, później ojcowie walczyli, czas na nasze pokolenie, nie pozwólmy by nasi przodkowie się za nas wstydzili.

gość Dzięki hojności całego narodu J. Owsiak zebrał w tym roku rekordowe 50 mln zł na pomoc dzieciom, w roku 2012 Rostowski przekazał na nagrody swoim urzędnikom 190 mln zł. Czy to jest normalne ? Chce mi się płakać, nie o taką POLSKĘ nasi dziadkowie, później ojcowie walczyli, czas na nasze pokolenie, nie pozwólmy by nasi przodkowie się za nas wstydzili.
Gościu masz zupełna nie podważalną Rację.
« Wróć do tematów
Do góry strony: 20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE