81
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +0
81 ppt ?

20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: 20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE

Napisał(a): gość -

hmm w sumie polsce nie trzeba wiele by bylo lepiej wystarczylo by zamiast budowac kolejne markety to nich panstwo buduje domy przecierz im tez sie bedzie placic czynsze a jak rodzina na swoim to latwiej o wszystko na moim przykladzie czekam na mieszkanie 13 lat wiec by zyc musze wynajmowac place 1200 + media to dodatkowo jakies 150 zl, brak miejsc w przedszkolu wiec corka musi byc w prywatnym 500 zl miesiecznie do tego dochodzi dojazd do pracy to jakies 300 zl miesiecznie zarobki moje i zony srednio 2500 na reke wiec wystarczy by jeden z drogim polityk wziol sobie taki rachunek przeczytal a rozwiazanie jest proste nam Polakom brak jest poczucia wartosci i bezpieczenstwa we wlasnej ojczyznie takze panowie i panie z wiejskiej w warszawie brac sie do roboty .a prywatnie jestem za takim ' pospolitym ruszeniem'

Jak obalą tyranów to następni już będą czuli respekt, że ich też można obalić!

alafair
KrisCiechan Czy faktycznie dojdzie do obalenia władzy w Polsce wraz z dniem 20 marca b.r. ? Ilu z Was "postawi" się tyrańskim rządom władzy Polskiej ? Jaki będzie finał tej batalii ? Jestem ciekaw jak Wy to widzicie-, zachęcam do wypowiedzi w tej pilnej kwestii.
Dlaczego ktoś wybiera właśnie ten dzień.Kto ma zamiar przeprowadzić "tę akcję".Obalić jednych"tyranów"a na ich miejsce natychmiast pojawią się jeszcze więksi tyrani którzy pokłócą nas z wszystkimi sąsiadami dookoła.

Reklama

[cytat kogo=KrisCiechan]Czy faktycznie dojdzie do obalenia władzy w Polsce wraz z dniem 20 marca b.r. ? Ilu z Was "postawi" się tyrańskim rządom władzy Polskiej ? Jaki będzie finał tej batalii ? Jestem ciekaw jak Wy to widzicie-, zachęcam do wypowiedzi w tej pilnej kwestii.[/cyt
Po twojej pisowni widać, że jesteś mało wartościowym Polakiem

Reklama

Napisał(a): Gość -

gość][cytat kogo=KrisCiechan Czy faktycznie dojdzie do obalenia władzy w Polsce wraz z dniem 20 marca b.r. ? Ilu z Was "postawi" się tyrańskim rządom władzy Polskiej ? Jaki będzie finał tej batalii ? Jestem ciekaw jak Wy to widzicie-, zachęcam do wypowiedzi w tej pilnej kwestii.[/cyt
Po twojej pisowni widać, że jesteś mało wartościowym Polakiem
Nie wiem co Miałeś na celu, posługując się cytatem tematu. Jeżeli Ci to nie pasuje, że faktycznie będziemy, wszyscy, widzami i uczestnikami tego, co można faktycznie nazwać "obaleniem władzy"; pewnie też to jakoś odczujesz, ale jak ?... . Jest to uwarunkowane od wielu czynników, ale to już moje przypuszczenie- na temat którego-, można by dalej dyskutować zasypując się dobrymi argumentami nawzajem. Pozdrawiam

Przez wiele lat,kolejno zmieniające się rządy dla społeczeństwa nie robią nic. Stwarza pozory ,że pracuje,tematy zastępcze, nie potrzebne. Za co bierze kasę nie małą. Dawno naród powinien za te świńskie ryje powyrywać ich ze stołków,w które głównie pierdzą,dłubią w nosach, może coś dla społeczeństwa skapnie z ich łaski. A społeczeństwo głoduje. Dzieci do szkoły chodzą brudne, głodne. Szlone bezrobocie doprowadziło do długów czynszowych, bezdomności.Ludzie grzebią po śmietnikach ,śpią po klatkach schodowych,piwnicach,kanałach ciepłowniczych,ziemiankach. Ludzie młodzi dobrze wykształceni nie mają pracy. PUP-Y im proponują,pracę poniżej wykształcenia. PUP-Y do d--y.Nie powinni istnieć skoro nikomu nie są w stanie kierować ludzi do pracy wedle wykształcenia i kwalifikacji. Biorą te urzędasy niesłuszne pensje,nie zapewniają nikomu zatrudnienia.Przekwalifikowują zawody ludziom, czy od tego są wydziały zwane pup.Sami niech się przekwalifikują,a instytucję tą zlikwidować.Rząd ma obowiązek zapewniać swemu społeczeństwu egzystencje pracę dach nad głową.Chronić rodziny, a nie robi nic.Naród sprowadza do zagłady. Mam szczerą nadzieję, że doczekamy normalności w narodzie skończą się tematy zastępcze,ogłupianie społeczeństwa które sięgnęło dawno zenitu. Może stanie się cud i sami odejdą od koryta te świńskie ryje.

NASZ RZĄD TRZEBA SPAKOWAĆ I WYSŁAĆ W KOSMOS BO TO SAME BEZMÓZGOWCY DEBILE MAJĄ POJENCIE JAK OBSKUBAĆ BIEDNEGO Z KASY I SIĘ NACHŁAPAĆ NIE POTRAWIĄ NI ZROBIĆ DLA PAŃSTWA I DLA OBYWATELA TYLKO KRADNĄ I TĄ CHOŁOTE TRZEBA WYSTRZELIĆ A NAJLEPIEJ SPUŚCIĆ NA SEJM I PARLAMENT BĄMBKĘ BEDZIE SPOKUÓJ

gość NASZ RZĄD TRZEBA SPAKOWAĆ I WYSŁAĆ W KOSMOS BO TO SAME BEZMÓZGOWCY DEBILE MAJĄ POJENCIE JAK OBSKUBAĆ BIEDNEGO Z KASY I SIĘ NACHŁAPAĆ NIE POTRAWIĄ NI ZROBIĆ DLA PAŃSTWA I DLA OBYWATELA TYLKO KRADNĄ I TĄ CHOŁOTE TRZEBA WYSTRZELIĆ A NAJLEPIEJ SPUŚCIĆ NA SEJM I PARLAMENT BĄMBKĘ BEDZIE SPOKUÓJ
Miałeś rząd obalić i napisać relację a nie pisać głupoty po obaleniu flaszki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: 20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE