81
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +0
81 ppt ?

20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: 20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE

Napisał(a): gość -

Szanowni Państwo, ja osobiście myślę ze Polacy są narodem którzy lubią być pod batem; Wasze "Pospolite Ruszenie" nie ma najmniejszego sensu. Myślę, ze to co mamy teraz na wiejskiej było od dawna i nazywało się szlachtą. Na jakiś czas wyginęli ale teraz wracają i starają się zrobić tak jak jest w Rosji, czyli Oligarchowie i pleps(brak klasy średniej), ale co się dziwić nasza władza miała dobrego mentora przez ładnych parę lat i teraz za pomocą mass-mediów(służą manipulacji "bydłem" ). Nic na to nie poradzimy tak jest skonstruowana nasza cywilizacja , że ktoś musi mieć gorzej. Jednak dziwię się naszemu narodowi każdy marudzi jak mu źle, niedobrze bo umowa śmieciowa, bo będzie miał małą emeryturę. To nie wina małego przedsiębiorcy, że go nie stać na utrzymanie etatów, jeżeli państwo podnosi VAT -wszyscy marudzą, wzrost ceny paliw -wszyscy marudzą ale tylko między sobą i tak naprawdę każdy się na to zgadza. Jedyny szum wywołują media, lecz myślę że tylko na prośbę polityków, "że niby coś sie dzieje". Moim zdaniem każdy głupi potrafi podnieść podatki, aby zlikwidować (własną) dziurę budżetową. Podsumowując jak historia pokazuje każdy kto jest u władzy ma w d***e resztę, czy to car , cesarz, król czy chłop wybrany na głowę narodu, a w demokracji wadą jest bezkarność(gdyby każdy błąd był odpowiednio rozliczony myślę, że nie mielibyśmy takich długich list wyborczych). Wniosek, władzy jest dobrze więc po co coś zmieniać oprócz stawek podatków.

Reklama

Re: 20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE

Napisał(a): gość -

Szalone głowy!! to jest władza wybrana demokratycznie!!! kim chcecie ją zastąpić, cwaniakami którzy myśleli tylko o sobie i kolesiach!.Dajcie im rządzić a za cztery lata w czasie wyborów ocenicie ich rządy.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: 20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE