Odpowiadasz na:
20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Czy faktycznie dojdzie do obalenia władzy w Polsce wraz z dniem 20 marca b.r. ? Ilu z Was "postawi" się tyrańskim rządom władzy Polskiej ? Jaki będzie finał tej batalii ? Jestem ciekaw jak Wy to widzicie-, zachęcam do wypowiedzi w tej pilnej kwestii.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: 20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE

Napisał(a): gość -

A ja czytałem ostatnio, że Polakom żyje się coraz lepiej i nie ma powodów do narzekania. Co prawda chodzi o Polaków w Anglii, ale co tam.http://www.me(...)gi.html

Re: 20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE

Napisał(a): gość -

Szanowni Państwo, ja osobiście myślę ze Polacy są narodem którzy lubią być pod batem; Wasze "Pospolite Ruszenie" nie ma najmniejszego sensu. Myślę, ze to co mamy teraz na wiejskiej było od dawna i nazywało się szlachtą. Na jakiś czas wyginęli ale teraz wracają i starają się zrobić tak jak jest w Rosji, czyli Oligarchowie i pleps(brak klasy średniej), ale co się dziwić nasza władza miała dobrego mentora przez ładnych parę lat i teraz za pomocą mass-mediów(służą manipulacji "bydłem" ). Nic na to nie poradzimy tak jest skonstruowana nasza cywilizacja , że ktoś musi mieć gorzej. Jednak dziwię się naszemu narodowi każdy marudzi jak mu źle, niedobrze bo umowa śmieciowa, bo będzie miał małą emeryturę. To nie wina małego przedsiębiorcy, że go nie stać na utrzymanie etatów, jeżeli państwo podnosi VAT -wszyscy marudzą, wzrost ceny paliw -wszyscy marudzą ale tylko między sobą i tak naprawdę każdy się na to zgadza. Jedyny szum wywołują media, lecz myślę że tylko na prośbę polityków, "że niby coś sie dzieje". Moim zdaniem każdy głupi potrafi podnieść podatki, aby zlikwidować (własną) dziurę budżetową. Podsumowując jak historia pokazuje każdy kto jest u władzy ma w d***e resztę, czy to car , cesarz, król czy chłop wybrany na głowę narodu, a w demokracji wadą jest bezkarność(gdyby każdy błąd był odpowiednio rozliczony myślę, że nie mielibyśmy takich długich list wyborczych). Wniosek, władzy jest dobrze więc po co coś zmieniać oprócz stawek podatków.

Reklama

Re: 20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE

Napisał(a): gość -

trzeba zadzwonić do Korei Północnej zrobią porządek jedna rakietą i skaczą się podziały polityczne.

Re: 20 marzec 2013 roku - OBALANIE OBECNEJ WŁADZY W POLSCE

Napisał(a): gość -

Miało być obalenie rządu, skończyło się obaleniem flaszki pod pierzyną u mamusi. Ciężkie jest życie małolata.

Reklama