42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń365
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +0
42 ppt ?

20 rocznica ślubu - problem z kobietą i prezentem (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

20 rocznica ślubu - problem z kobietą i prezentem

Napisał(a): ~pentatonic -

Wraz z moją kobietą dostaliśmy zaproszenie na imprezę jej rodziców, a mianowicie jest to 20 rocznica ślubu. Cieszę się, że nie musimy tego organizować bo pewnie by się skończyło to rozstaniem, ale i tak jest problem. Problem polega na tym, w pokłóciliśmy się o sprawę prezentu. Moja kobieta uważa, że 20 rocznica ślubu to niezwykle wydarzenie więc prezent musi być dopasowany do imprezy. Więc zaczęła wymyślać jakieś spersonalizowane bzdety za które mocno się przepłaca z racji tego że mają mieć napis rocznica ślubu i imiona jej rodziców. Osobiście najchętniej za te pieniądze kupiłbym im alkohol w ładnej karafce bo będzie to prezent jednocześnie dla ojca, jak i dla matki która później sobie postawi to na półce (w sensie karafkę bo lubi zbierać ładne butelki i dzbanki). Ale moja kobieta uważa, że alkoholu nie wypada. Kłopot polega na tym, że mamy prezent opłacić po połowie, a mnie skręca na myśli że moje pieniądze mają być dołożone do jakiejś bzdury które ona wymyśliła. Jak mam postawić na swoim? Albo może pójść na kompromis i wymyślić jakiś inny prezent? Mam dość, że nawet 20 rocznica ślubu rodziców musi być powodem kolejnego konfliktu
INTERIA.PL

Re: 20 rocznica ślubu - problem z kobietą i prezentem

Napisał(a): ireneo -

Wszystko byle nie trucizna. To już lepsza książka, nawet gdyby książkę już mieli.

Napisał(a): Tris -

Najlepiej postawić na kompromis, też uważam, że kupowanie alkoholu to bardzo, ale to bardzo kiepski pomysł, u mnie akurat było lepiej, bo cała rodzina złożyła się na nowy telewizor, z okazji rocznicy i to był dobry prezent, może właśnie zamiast oddzielnych prezentów, spróbujcie się zgadać z innymi i kupcie jeden droższy, oczywiście jeśli, macie zgadaną rodzinę, w innym przypadku trzeba kombinować, możecie też kupić dwa prezenty średnio drogie, jeden dla ojca i jeden dla matki, Ty na przykład wyłożysz kasę na ojca (i nie na jakiś alkohol, bo to są słabe prezenty), a ona dla matki i problem z głowy, trzeba tylko zorientować się co lubią i co im przypadnie do gustu.

Napisał(a): ~słowo pisane -

ireneo Wszystko byle nie trucizna. To już lepsza książka, nawet gdyby książkę już mieli.
Racja, książka budząca zainteresowanie u tatuśka i równocześnie nawiązująca do zainteresowań synalka to zacny prezent. W tym wypadku najlepszy będzie Poradnik Gorzelnika Amatora z Elementami Piwowarstwa. Butelki weźmiecie z mamusinej półki.

Napisał(a): ~tvKura -

Tris Najlepiej postawić na kompromis, też uważam, że kupowanie alkoholu to bardzo, ale to bardzo kiepski pomysł, u mnie akurat było lepiej, bo cała rodzina złożyła się na nowy telewizor, z okazji rocznicy i to był dobry prezent, może właśnie zamiast oddzielnych prezentów, spróbujcie się zgadać z innymi i kupcie jeden droższy, oczywiście jeśli, macie zgadaną rodzinę, w innym przypadku trzeba kombinować, możecie też kupić dwa prezenty średnio drogie, jeden dla ojca i jeden dla matki, Ty na przykład wyłożysz kasę na ojca (i nie na jakiś alkohol, bo to są słabe prezenty), a ona dla matki i problem z głowy, trzeba tylko zorientować się co lubią i co im przypadnie do gustu.
Dostałaś telewizor na dwudziestą rocznicę ślubu? No to cię rodzinka ma w głębokim poważaniu. Oczy zepsujesz, ogłupisz się programami dla durniów. O seniorów trzeba dbać, powiedz to rodzince, bo nie wiadomo jaki badziew szykują na kolejne gody.
Abonament opłacasz czy już zwolniona?

~tvKura
Tris Najlepiej postawić na kompromis, też uważam, że kupowanie alkoholu to bardzo, ale to bardzo kiepski pomysł, u mnie akurat było lepiej, bo cała rodzina złożyła się na nowy telewizor, z okazji rocznicy i to był dobry prezent, może właśnie zamiast oddzielnych prezentów, spróbujcie się zgadać z innymi i kupcie jeden droższy, oczywiście jeśli, macie zgadaną rodzinę, w innym przypadku trzeba kombinować, możecie też kupić dwa prezenty średnio drogie, jeden dla ojca i jeden dla matki, Ty na przykład wyłożysz kasę na ojca (i nie na jakiś alkohol, bo to są słabe prezenty), a ona dla matki i problem z głowy, trzeba tylko zorientować się co lubią i co im przypadnie do gustu.
Dostałaś telewizor na dwudziestą rocznicę ślubu? No to cię rodzinka ma w głębokim poważaniu. Oczy zepsujesz, ogłupisz się programami dla durniów. O seniorów trzeba dbać, powiedz to rodzince, bo nie wiadomo jaki badziew szykują na kolejne gody.
E..., potrafisz czytać..., czy ja piszę, że dostałam telewizor na rocznicę ślubu..., NIE, poza tym popatrz na mój nick, mam 22 lata, sorry, ale nie mogłabym mieć dwudziestej rocznicy ślubu, to jest tak bardzo nielogiczne, jak jajko wysiadające kurę, sorry, ale Tobie już raczej telewizja przeżarła mózg, skoro nie potrafisz nawet przeczytać komentarza ze zrozumieniem i sprawdzić wieku na profilu :\

~best Jak ten czas szybko biegnie. Jeszcze w zeszłym roku miałaś 19 lat, coś szybko się starzejesz.
Odblokowali ci konto? Znowu będziesz zaśmiecać forum głupkowatymi tekstami.
Że też masz tyle czasu i chęci, by mnie śledzić i czytać moje teksty, widać, że chyba coś z główką nie tak i to ostro :D , no chyba, że się we mnie kochasz, ale sorry, nie jestem lesbijką niestety, jestem w 100% hetero, także może czas znaleźć sobie inną obsesję, co Ty na to..., ,,czas szybko biegnie", a Ty młodsza się nie robisz, tylko się starzejesz :D

Napisał(a): Marduk1986 -

Tris
~tvKura
E..., potrafisz czytać..., czy ja piszę, że dostałam telewizor na rocznicę ślubu..., NIE, poza tym popatrz na mój nick, mam 22 lata, sorry, ale nie mogłabym mieć dwudziestej rocznicy ślubu, to jest tak bardzo nielogiczne, jak jajko wysiadające kurę, sorry, ale Tobie już raczej telewizja przeżarła mózg, skoro nie potrafisz nawet przeczytać komentarza ze zrozumieniem i sprawdzić wieku na profilu :\
:) A wiesz Trisiu że na Twoim profilu wcale nie widać wieku? :) Jedynie Ty możesz ujrzeć te cyferki :) Po prostu w ustawieniach profilu nie masz zaznaczonej opcji "Zgadzam się na uwzględnienie moich danych w profilu i uwzględnienie ich w wynikach wyszukiwania, co pozwoli innym znaleźć mój profil". Wtedy będzie widać Twój wiek, a nawet płeć :))

Napisał(a): ~best -

Tris
~best Jak ten czas szybko biegnie. Jeszcze w zeszłym roku miałaś 19 lat, coś szybko się starzejesz.
Że też masz tyle czasu i chęci, by mnie śledzić i czytać moje teksty, widać, że chyba coś z główką nie tak i to ostro :D , no chyba, że się we mnie kochasz, ale sorry, nie jestem lesbijką niestety, jestem w 100% hetero, także może czas znaleźć sobie inną obsesję, co Ty na to..., ,,czas szybko biegnie", a Ty młodsza się nie robisz, tylko się starzejesz :D
Nie gustuję w brzydulach, wolę ładne i mądre kobiety i mogą być nawet po przekwitaniu.
Dlaczego czytam twoje niezdarne komentarze? Bo opolska noc kabaretowa może się schować heh.

Marduk1986
Tris
~tvKura
:) A wiesz Trisiu że na Twoim profilu wcale nie widać wieku? :) Jedynie Ty możesz ujrzeć te cyferki :) Po prostu w ustawieniach profilu nie masz zaznaczonej opcji "Zgadzam się na uwzględnienie moich danych w profilu i uwzględnienie ich w wynikach wyszukiwania, co pozwoli innym znaleźć mój profil". Wtedy będzie widać Twój wiek, a nawet płeć :))
Aha, dzięki :D
To teraz widać :)) , choć ja różnicy nie widzę :D

~best
Tris
Nie gustuję w brzydulach, wolę ładne i mądre kobiety i mogą być nawet po przekwitaniu.
Dlaczego czytam twoje niezdarne komentarze? Bo opolska noc kabaretowa może się schować heh.
Skoro jara Ciebie kobieta po przekwitaniu i z postkomunistycznym myśleniem, pewnie jeszcze, to cóż..., nie dziwię się, że mnie uważasz za brzydulę i głupią, ale Bogu dzięki, tacy ludzie, jak Ty to już gatunek wymarły, Stalin umarł, a wraz z nim, Twoje poglądy na świat :D
Skoro jara Ciebie opolska noc kabaretowa, to naprawdę masz słabe poczucie humoru i to widać nawet w tych komentarzach oraz jest to kolejny dowód na postkomunistyczne myślenie, dlatego właśnie mówi się, że kabarety są dla idiotów, bo każdy idiota zrozumie kabaretowy humor, za to dla ludzi inteligentnych są stan-up'y, bo ich żaden idiota nie jest w stanie zrozumieć, ani często zaakceptować....

~słowo pisane
ireneo Wszystko byle nie trucizna. To już lepsza książka, nawet gdyby książkę już mieli.
Racja, książka budząca zainteresowanie u tatuśka i równocześnie nawiązująca do zainteresowań synalka to zacny prezent. W tym wypadku najlepszy będzie Poradnik Gorzelnika Amatora z Elementami Piwowarstwa. Butelki weźmiecie z mamusinej półki.
leczenie skłonności do alkoholu zalecane, więc z innej półki. .Szansa na dłuższe j i wygodniejsze życie,, a dla podatników taniej. Co do sensu, to odpowi9edź bez sensu. Nijak się ma do postu.

egle
nawet 20 książek!! na 20 rocznicę 20 książek, te po złotówkę też mogą być...
W księgarni Ossolińskich prawie po złotówce kupowałem prace antycznych i średniowiecznych mędrców, myślicieli, filozofów.. Dzisiaj dobrze jest pochodzić na bazarach pomiędzy rozłożonymi gazetami.
Kiedyś wielu kupowało książki, gdyż inni kupowali, albo dlatego, że akurat jeszcze były.
« Wróć do tematów
Do góry strony: 20 rocznica ślubu - problem z kobietą i prezentem