Odpowiadasz na:
21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
To nie żarty,to już jawne kpiny z Polaków a w szczególności z ludzi młodych.To niesłychane,aby uczeń po szkole średniej mając zaledwie 21-lat zostal doradcą ministra tak ważnego resortu jakim jest MSW. W jakim temacie ten młody człowiek doradza ministrowi,nie majac praktycznie żadnego doświadczenia,żadnej wiedzy.Co z grupą innych młodych ludzi,co ze studentami? Nie tak dawno premier wzywał Polaków,tych młodych do powrotu do ojczyzny,obiecał pracę i owszem daje ją,ale jako bezpłatne staże w jego kancelarii.To tylko może zdarzyć się w Polsce.To jest sygnał aby pracodawcy postępowali podobnie.Przykład idzie z góry.Zielona wyspa kwitnie w najlepsze.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

Napisał(a): gość -

OPOZYCJA ZASPAŁA...

Boki można zrywać ze śmiechu z tej naszej opozycji. Od samego rana "psy" wieszają na osobie pani premier, że urządziła konferencję prasową o godzinie, Uwaga o piątej trzydzieści.Zaspali, a teraz nie wiedzą co mówiła. Gdy PIS pracuje nocą - mają pretensje, gdy rano - również pretensje, więc chyba mają pracować tylko w południe. Ale czy to dobra pora na pracę? No cóż, Platforma przespała osiem lat swoich rządów i jak widać jeszcze nie może się obudzić. Przypominam więc, że "powtórka" tego co mówiła pani premier, Platforma mogła obejrzeć sobie o godzinie dwudziestej. Czy zrobiła to? Wygląda, że nie! Więc apel do Platformy, nie śpijcie kochani opozycjoniści, czas biegnie szybko, a wy zostajecie w tyle. (tdaeusziwan)

KTO KOGO ROBI W BALONA?...

Od szesnastego lutego prawie cała Polska żyje wydarzeniami z udziałem Lecha Wałęsy i jego słynnymi teczkami. Dawniej były słynne, teraz nie, bo się odnalazły. Nie będę pisał jak do tego doszło, to wszyscy znają, wkurza mnie to mataczenie i kluczenie Wałęsy w sprawie faktów. No cóż, on z tego jest znany. Zastanawiacie się dlaczego on (Wałęsa) idzie w takie zaparte, że nic nigdy nie podpisywał itd.... Przypomnijcie sobie fakty jak Wałęsa został prezydentem, co wówczas zrobił? Wypożyczył akta na swój temat, sprawdzał czy są teczki o "Bolku", nie było. Ucieszony oddał, ale okazało się, że brakuje trochę dokumentów. Ich tam nigdy nie było, bo miał je w swoim domowym archiwum Czesław Kiszczak. On pobrał te teczki, on dokonał tej śmiałej kradzieży, ale Wałęsa o tym nie wiedział. Był przekonany i nadal jest przekonany, że takich teczek nie było i nie ma. Nie ma więc sprawy "Bolka". Niestety panie Wałęsa, ale sprawa jest. Dawniej krążyły kopie(te zawsze można obalić) teraz w IPN-ie są oryginały. Wiem, że ciężko w to panu uwierzyć, i dlatego tak pan manipuluje opinię publiczną swoimi bzdurnymi wpisami, aby ludzie w końcu pogubili się. Nie wszyscy dadzą się nabrać na pana grę. Wie pan o tym dobrze, a przyciśnięty teraz do muru, powinien pan odpowiedzieć na pytania pańskich kolegów, których, pan, powiem to brutalnie "wykopał" z "Solidarności". Czy uczyni pan to? Wątpię, ba jestem pewien, że nigdy pan się do tego nie przyczyni, tak jak nie przyczynił się pan przez tyle lat. I tak na koniec jedno panu powiem. Nie znam żadnego bohatera (pan mówi, że pan nim jest), który by tak maniakalnie wywyższał sam siebie nie czekając na opinię innych. (tadeusziwan)

Ps. Dziwią mnie bardzo wypowiedzi bardzo młodych ludzi (PO, PSL, Nowoczesna), o zasługach Wałęsy. Jak oni mogą cokolwiek mówić skoro ich w tamtych czasach nie było jeszcze na świecie.

CORAZ WIĘCEJ ZWOLENNIKÓW...

Ale i przeciwników programu 500+ nie brakuje. Dużo już o tym napisano i powiedziano i nadal jeszcze odzywają się głosy w tej sprawie. Gdyby były to głosy, które coś wnoszą do tej dyskusji to bym nawet przyklasnął tym wypowiedziom. Ale gdy są to słowa krytykujące, ba wręcz obrażliwe, nie mające nic wspólnego z merytoryczną krytyką, to na takie mówienie jestem oburzony. Czy zamiast gadać (gdy nic nie mamy do zaoferowania) to nie lepiej siąść spokojnie i czekać na rozwój wdrożenia tego projektu? Zaczekajmy, a może to wszystko wypali, może jeszcze pod niebiosa będziemy wychwalać autorów tego projektu. Wszystko możliwe, a czy możliwa jest klęska tego projektu? Całkowita to chyba nie, ale może z początku "kuleć", dlatego przyglądajmy się temu projektowi, a w miarę potrzeby poprawiajmy go. Ale czy w naszej sytuacji politycznej jest to możliwe? Chyba nie, bo weżmy taką Platformę, z początku niemiłosiernie krytykowała ten projekt, nie pozostawiła na nim suchej nitki, a teraz gdy zbliża się chyba jednak sukces, popiera go! Nie dziwi was taka zmiana stanowiska, co za tym się kryje, co to za podstęp szykuje nam Grzegorz Schetyna. No cóż, zobaczymy. (tadeusziwan)

DAWNO TEMU, DAWNO...

Długo mnie nie było na tych stronach, no cóż zapadłem w zimowy sen, ale teraz gdy słonko mocniej przygrzewa budzę się. Pora więc wstawać i coś pisać, bo dużo dzieje się w Polsce i na świecie, nie wolno tych spraw przegapić, ani tym bardziej przejść obok nich obojętnie. Dlatego już od jutra postanowiłem włączyć się wir piszących tutaj ludzi i dzielić się swoimi uwagami i przemyśleniami. Może moje pisanie przypadnie wam do gustu. (tadeusziwan)