Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Cludia -

Wg mnie Czarnogóra to najlepsze na świecie miejsce na wypoczynek - kraj jest mały, łatwo go zwiedzić. W zeszłym roku byliśmy z naszym dzieckiem w hotelu Otrant w Ulcinj z Rainbowi część czasu spędzaliśmy na plaży, nasze dziecko na animacjach z biura, a część po prostu zwiedzaliśmy jeżdżąc po niesamowitych miastach wybrzeża.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): karolinacyran -

Uwielbiam to miejsce....
Planuję wybrać się na 4 dni do miejscowości Bar.
Więc prosiłabym o Wasze zdanie na temat tego, które obiekty naprawdę warto zobaczyć? Bo wszystkiego niestety się nie da w kilka dni.
Miejsce noclegowe już mam - Apartamenty Solatium Booking, znam je z Warszawy. Przystępne cenowo.

Dziękuje z góry za informacje.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Karina -

Akurat opisaliście miejsca, które w tym roku będę zwiedzać z Wytwórnią Wypraw gdyż za cel mych wakacyjnych wojaż wybrałam Czarnogórę. Spędzę tam piętnaście dni, które są atrakcyjnie rozpisane w planie wyjazdu. Kotor, kanion Tary i takie atrakcje jak spływ łodziami będą uatrakcyjniać mój wyjazd Już nie mogę się doczekać urlopu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): menes -

Byłem w Czarnogórze ! Nigdy więcej. Plaże idojścia do plaż brudne. Typowe wysypiska śmieci.w porównianiu z Chorwacją to dno. Obliczcie! Dojazd kosztował mnie 600 zł więcej niż na Chorwację. Jeden nocleg dojazdu więcej dla 2 osób 200 zł. Nawet to już wystarczy. Byłem 3 razy w Chorwacji i raz w Czarnogórze. Naprawdę wychodzi cenowo to samo , ale pobyt wiele przyjemniejszy.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Malwina -

Zabrakło mi Bar w tym zestawieniu. To naprawdę urokliwe miejsce. Już raz tam byłam kilka lat temu. W tym roku zabieram tam mojego męża. Apartament z Solatium Booking już zarezerwowany. Pozostaje tylko czekać do urlopu :) Mam nadzieję, że mąż pokocha Czarnogórę tak samo jak ja.
Odpowiedź (0)

Byłam i polecam!

Napisał(a): magdi -

Faktycznie dojechać tam to masakra (my jechaliśmy przez Serbię). Ale warto było zobaczyć te przepiękne miasteczka, no i oczywiście pogoda non stop dopisywała.
A co do Ulcinj to odradzam. W życiu nie widziałam tak brudnej plaży. Uciekliśmy po 10min. Nie będę pisać co tam pływało....
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Babijowici Z.C -

Bylismy w Montenegro w 2006r.Zwiedzilismy Budwe, Rafaelowici ; niezapomniane wspomnienia. Przepiekna wyspa Swietego Stefana oraz jjednodniowy wypad do Ankary.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): gość -

A co myślicie na temat miejscowości Budva? Trochę poczytałem o tym zabytkowym miasteczku i przyznam że mnie mocno zaciekawiło i myślimy z dziewczyną czy tam nie jechać z skt. Przyznam, że chcemy wypocząć, możecie coś doradzić:)?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): marmarc -

Pragnę tylko odnieść się do Czarnogóry. Byłem w czerwcu w ULCINI. Jest tam przepięknie. Jednak jako osoba która bardzo kocha zwierzęta, doznałem szoku jak traktowane są tam zwierzęta. To co zobaczyłem to HORROR.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz