666
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47 tys.
  • Odpowiedzi190
  • Ocen na +0
666 ppt ?

30 lat i wciąż sama - to już stara panna ? (191)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: 30 lat i wciąż sama - to już stara panna ?

Napisał(a): gość -

Post z 1 października:) Wspaniała data:) Moje urodziny:P A ja mam 45 lat, chociaż dają mi co najmniej 10 latek mniej:P kiedyś chciało się być starszym, aby wejść do kina:) Mam mieszkanie, małe, w którym ciągle sprzątam i ciągle jest bałagan. Lubie snowboard, kitesurfing i rower i taki też mam styl. Pracę mam jaką mam. Znajomi uważają, że dobrą, ja uważam że mnie nie rozwija. Kilka planów na przyszłość, z porzuceniem pracy włącznie, ale brak angielskiego (No GB) bardzo mi ciąży. Poznałem, co prawda trzy fajne dziewczyny, ale konkurencja nie śpi:( Noo i nadal nie mam dziewczyny:/ Co ze mną jest nie OK???
INTERIA.PL

Ej dziewczyny wy uważajcie z tymi wibratorami z tymi na 230V z tymi włączanymi prosto do sieci-do gniazdka.U nas w bloku tak dziewczynę poraziło,karetka ją odwiozła,jaki wstyd całe osiedle o tym huczy.

Napisał(a): WednesdayTEN -

gość Ej dziewczyny wy uważajcie z tymi wibratorami z tymi na 230V z tymi włączanymi prosto do sieci-do gniazdka.U nas w bloku tak dziewczynę poraziło,karetka ją odwiozła,jaki wstyd całe osiedle o tym huczy.
Dobrze że to był tylko wibrator ręczny a nie sybian :P

WednesdayTEN
gość Ej dziewczyny wy uważajcie z tymi wibratorami z tymi na 230V z tymi włączanymi prosto do sieci-do gniazdka.U nas w bloku tak dziewczynę poraziło,karetka ją odwiozła,jaki wstyd całe osiedle o tym huczy.
Sybian pod poduszkę się nie zmieści,trzeba by go chować w kuferku.

Napisał(a): Gość -

gość Lepiej byc stara panna niz samotna matka dodatkowo rozwodka w wieku 30 lat, w porownaniu. Do mnie masz szanse kogos spotkac w moim przypadku to nie takie proste, eh te nasze zycie
ale smolenie... a na randkę to lepiej założyć stringi czy może bez bielizny iść??? lepiej, to lepiej tamto... a kto ci takich bzdur nagadał? i jeszcze do tego wzdychasz. MASAKRA.

Napisał(a): WednesdayTEN -

gość
WednesdayTEN
Po cóż chować? ;) Niechaj dumnie stoi na piedestale (albo na szafeczce przyłóżkowej ;)).

WednesdayTEN
gość
WednesdayTEN
Po cóż chować? ;) Niechaj dumnie stoi na piedestale (albo na szafeczce przyłóżkowej ;)).
No tak!Przyjdzie gość i będzie chciał się z nim przywitać!

Napisał(a): look7 -

osetka Nie można żyć pod dyktando rodziny. Ich uwagi, że jesteś ciągle sama, nie są dla ciebie miłe, więc im to powiedz. Dlaczego robią ci przykrość? A mężczyzny lepiej nie szukać na siłę. Na pewno nie wszyscy fajni są już zajęci, nie skreślaj od razu kogoś tylko dlatego, że jest może nieśmiały.
Osetka mądrze piszesz. Nie wszyscy fajni są jeszcze zajęci, trzeba tylko na takiego trafić.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sama po 30
  • mam 30 lat i jestem sama
  • panna 31 lat
Do góry strony: 30 lat i wciąż sama - to już stara panna ?