9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
9 ppt ?

30-lecie.... (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

30-lecie....

Napisał(a): Gość -

sluchajcie w najblizszym czasie moi rodzice obchodza 30-lecie swojego malzenstwa....mama poprosila mnie bym upiekla kilka cist....wiem ze na asmakerze jest ich duzo i pewnie ktos mi zaraz wytknie ze pytam o bzdury ale prosze was popowiedzcie mi jakie ciasta moge zrobic by byly pyszne a zarazem nie drogie bo troche ich musze zrobic...od razu mowie ze tort odpada gdyz nie lubimy ich za bardzo....z gory wszystkim dziekuje.;) pozdrawiam zyczliwych i tych kasliwych;)
INTERIA.PL

Re: 30-lecie....

http://smaker.pl/przepisy/ciasta-i-desery/przepis/biszkopt-z-kremem-serowym,33918
Witaj! w/w to mój przepis na dobre, tanie i mało pracochłonne ciasto a smakuje wybornie, na górę możesz zrobić polewę(bo nie ma tego w moim przepisie, chociaż niekoniecznie bo posypane cukrem pudrem też dobrze smakuje).
Mam nadzieję,że inni też polecą Ci swoje przepisy.
Udanych wypieków!

Polecam jakiś sernik. Zajrzyj do mnie polecam ciasto cynamonowe, różnego rodzaju babki i proste ciasta ucierane. Zajrzyj też na Moje Wypieki. Jeśli chodzi o mnie to polecę również brownies lub kruche babeczki z kremem z mascarpone, muffinki. I oczywiście jeszcze co najmniej kolejnych trzydziestu lat Twoim Rodzicom ;-)

to taka specjalistka od kopiowania i wklejania :-) już nawet nie tylko kopiuje informacji, które pisze do niej osoba, z którą aktualnie rozmawia , ale potrafi wleżć na czyjś profil i skopiować widomości , które nie są do niej skierowane - taka mała kradzież czyjeś poczty...
« Wróć do tematów
Do góry strony: 30-lecie....