5 lat na poprawę jakości powietrza w Polsce (308)

Temat dotyczy artykułu: Pięć lat na poprawę jakości powietrza w Polsce

Dołożymy wszelkich starań, by w horyzoncie 5 lat znacząco poprawić jakość powietrza w polskich miastach, które należą do najbardziej zanieczyszczonych miast w Europie - zadeklarowała w tym tygodniu minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

Komentarze (308)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~:/ -

czy tylko mi się wydaje,że to "polepszanie jakości powietrza",będzie polegało na sięganiu do kieszeni podatnika?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~salomon -

kiedyś kupowałem gaz na m3, teraz na KW i to dopiero jest przekręt.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Kaka. -

Jak myślisz Jadwiśka ze mnie przekonosz do siebie to sie grubo mylisz. Jo już dużo razy zostoł zrobiony w balona.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~HUGO -

Ceny gazu na świecie zmalały a wg taryfikatora PGNIG na ten rok wzrosną.Połowę ceny gazu stanowią podatki dlaczego nas okradacie.Mówicie o ekologi ale to puste słowa pani minister.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~ekolog -

A może mądra paniusiu zainteresowała byś sie chemtrailsem na niebie w pogodnydzie w sezonie od wiosny do jesieni ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~oszukiwany.!!! -

Puste słowa ja w tym kraju nie wierzę ani jednemu politykowi .!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~wyborca -

Czy za bardzo się nie rozpędziłaś z tymi pięcioma latami ? Wasza kadencja to tylko jeszcze dwa lata . Trochę więcej skromności !!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Anna E. -

Dlaczego nie ma norm na węgiel?Sprzedaje się coraz więcej dotowane coraz gorszej jakości węgiel i w coraz wyższej cenie! Kiedy koniec zakłamywania rzeczywistości?
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Andrzej -

A wystarczy obniżyć ceny gazu, i poprawić do niego dostępność i po problemie
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz