5 lat na poprawę jakości powietrza w Polsce (308)

Temat dotyczy artykułu: Pięć lat na poprawę jakości powietrza w Polsce

Dołożymy wszelkich starań, by w horyzoncie 5 lat znacząco poprawić jakość powietrza w polskich miastach, które należą do najbardziej zanieczyszczonych miast w Europie - zadeklarowała w tym tygodniu minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

Komentarze (308)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~brudnyACHIM -

EKOLOGIA - sa w Polsce miasta bez gazu, i to w aglomeracji slaskiej vide KALETY, tam nie ma czym oddychac. PEWNIE TO ZAKAMUFLOWANA OPCJA NIEMIECKA, JAK ZATEM LICZYC NA POPRAWE; NO JAK ?!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~DZIEKI PISIEWICZ -

TAK A OLEJ OPAŁOWY PO3L 3.2 A ZA PEŁO PO 2.4
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~oko -

Należy obniżyć ceny gazu z a Polacy sami umią liczyć i będą ogrzewać domy gazem w ubiegłym roku w pażdzierniku doprowadzilem gaz do domu zamonowałem piec gazowy , poniosłem wszystkie koszty miasto Łódź obiecało że dopłaci max 5tys do tego interesu,gdy się zgłosiłem z wnioskiem o dopłatę w m-cu listopadzie do NFOŚiGW okazało się ,,ze kasa jest pusta i nie dostanę nawet grosza,a jestem samotnym emerytem (73lata) i jak tu wierzyć tym oszustom z PO,nie wiem czy nie zaskarżyć ich do sądu ,ze kłamią?
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~PL -

jak jest naliczany podatek od deszczu?
obowiazuje od stycznia 2018 r.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~szczery -

DAJCIE TANI GAZ LUB PRĄD DO OGRZEWANIA.
To przestaniecie pieprzyć o smogu i zanieczyszczeniu.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~hsh -

Najwieksze zanieczyszczenie jest na wiejskiej w Wawie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~500plus -

Co za głupota! Dopłaty do zakupu pieca! A po co - niech obniżą ceny gazu a ludzie sami kupią sobie piece ale nie rząd dalej będzie pompowal kasę w górnictwo!!!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~vvv -

tansze paliwo?przeciez pood kazda wiejska chalupa stoji min 4 wieswageny:(a i im chca jeszcze tankowac?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~paniszerknot -

w Kuala Lumpur pieców węglowych na oczy nie widzeli - a SMOG taki że z metra nic nie widać - gdzie kto widział w Polsce ' ĆMOK ' , chyba tylko ' ŚLEPOWRON ' o to z jednym ŚLIPIEM:)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz