7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +17
7 ppt ?

500 plus już dawno TRZY RAZY POŻARŁA INFLACJA (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

500 plus już dawno TRZY RAZY POŻARŁA INFLACJA

Napisał(a): Spaślak -

ale debile nadal tylko dla niego głosują na tych makiawelicznych degeneratów z PIS.

Dziś kupicie za 4500 Zeta tyle co za 3000 przed dojściem do władzy PiS, czyli realną inflacja (nie ten GUSowski, groteskowy twór na zlecenie) już trzy razy zdążyła zeżrec to za co PIS kupił ten głupi naród.
INTERIA.PL

Re: 500 plus już dawno TRZY RAZY POŻARŁA INFLACJA

Napisał(a): Spaślak -

Buahahahahaha. Jak tacy debile sobie liczą inflację jak GUS, czyli wybrać kilka produktów, które Ci wygodnie i z tego zrobić statystykę to gratuluję. Czemu nie ująłeś w swoim genialnym spisie, złożonym z trzech produktów na krzyż np. mieszkań, materiałów budowlanych, pietruszki, cebuli, ziemniaków, jogurtów i ogólnie 70 procent żywnosci? Paliwo jest po 4 zeta, ale ropa po 30 dolców za baryłkę, 10 lat temu paliwo było po 5 z hakiem, ale ropa po 110 dolarów za baryłkę. Nie ma to jak proporcjonalny spadek cen.

Reklama

Re: 500 plus już dawno TRZY RAZY POŻARŁA INFLACJA

Napisał(a): ireneo -

Spaślak Buahahahahaha. Jak tacy debile sobie liczą inflację jak GUS, czyli wybrać kilka produktów, które Ci wygodnie i z tego zrobić statystykę to gratuluję. Czemu nie ująłeś w swoim genialnym spisie, złożonym z trzech produktów na krzyż np. mieszkań, materiałów budowlanych, pietruszki, cebuli, ziemniaków, jogurtów i ogólnie 70 procent żywnosci? Paliwo jest po 4 zeta, ale ropa po 30 dolców za baryłkę, 10 lat temu paliwo było po 5 z hakiem, ale ropa po 110 dolarów za baryłkę. Nie ma to jak proporcjonalny spadek cen.
gdyby PO ustawiała ceny jak dojna złodziejska to paliwo nie za 5 a byłoby za 9.
Tow. Mateusz zaczyna podnosić ceny baryłki, bo dogadał się z Putinem. Ruszy z kopyta jak tylko wybierze polską pyzę tj po 10 maja. Kto dziś kupuje paliwo, chyba rządowi i I sekretarz KCPIS gdy jedzie na cmentarz. Ksrtofli nie kupuje bo daje na nie podwyżki Przyłębskiej. Chyba palier toaletowy też jej zużywa. "najniższa stawka zza godzinę wynosiła 9,94 zł (1750 zł: 176 godz.)." 3,5 było w 2007 roku zanim tow. Jarosław został wywieziony na taczce
naPISałem
« Wróć do tematów
Do góry strony: 500 plus już dawno TRZY RAZY POŻARŁA INFLACJA