Odpowiadasz na:
8 grudnia od godź.12 do 13 tej, jest godziną łaski dla świata. Każda nasza modlitwa zostanie wysłuchana

~iliria
Temat dodał(a):
~iliria -
To już Jutro! Jest taka godzina w ciągu roku, gdy Niebo otwiera się szeroko dla każdego człowieka. Przez 60 minut na świat wylewają się fale łask. W tej godzinie nawrócić się może nawet najbardziej zatwardziały grzesznik. Ta godzina, to GODZINA ŁASKI, która jest wyjątkowym prezentem dla ludzkości od Niepokalanej. Przypada każdego 8 grudnia o godz. 12.00. Objawienia powtarzały się bardzo często. To najbardziej pamiętne miało miejsce 8 grudnia 1947 r. w bazylice w Montichiari. Maryja powiedziała: Pragnę dla was, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie nawiedzić kościoła, a będzie modlił się w południe w domu, ten także otrzyma za moim pośrednictwem wiele łask. Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i i doznawał pokuty, odnajdzie pewną "drabinę niebieską", przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę. Maryja prosiła, aby ustanowić to nowe nabożeństwo w całym Kościele. Wskazała także na swoje Serce:" .. Spójrz na to Serce, które tak umiłowało ludzkość, ale większość ludzi tylko rzuca w nie obelgami. Jeśli dobrzy i źli zjednoczą się w modlitwie, dostąpią przez to Serce miłosierdzia i otrzymają dar pokoju. Godzina Łaski – prośby i obietnice: 1. Pragnę dla was, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. 2. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. 3. Będą masowe nawrócenia. 4. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. 5. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. 6. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. 7. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski. 8. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu. To już w niedzielę.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: 8 grudnia od godź.12 do 13 tej, jest godziną łaski dla świata. Każda nasza modlitwa zostanie wysłuchana

Napisał(a): pharmaceptica -

Dumnunomimup gifep

Re: 8 grudnia od godź.12 do 13 tej, jest godziną łaski dla świata. Każda nasza modlitwa zostanie wysłuchana

Napisał(a): gość -

A jakiego czasu? Moskiewskiego, czy warszawskiego? A może GMT?

Reklama

Re: 8 grudnia od godź.12 do 13 tej, jest godziną łaski dla świata. Każda nasza modlitwa zostanie wysłuchana

Napisał(a): mefloquine -

cloroquin

Re: 8 grudnia od godź.12 do 13 tej, jest godziną łaski dla świata. Każda nasza modlitwa zostanie wysłuchana

Napisał(a): ~iliria -


Medjugorje Message, April 25, 1989

“Dear children! I am calling you to a complete surrender to God. Let everything that you possess be in the hands of God. Only in that way shall you have joy in your heart.
Little children, rejoice in everything that you have. Give thanks to God because everything is God's gift to you.
That way in your life you shall be able to give thanks for everything and discover God in everything even in the smallest flower.
Thank you for having responded to my call. ”

Reklama