15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń969
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +2
15 ppt ?

800 plus zamiast 500 plus? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

800 plus zamiast 500 plus?

Napisał(a): uni -

Program 500 plus pięć lat temu zmienił obraz polskiej rzeczywistości. Okazuje się, że są przesłanki o tym, by pula wzrosła do 800 zł.

Po pierwsze podniesienie świadczenia do 800 zł dla osób o średnich i niższych dochodach. Po drugie, na wsparcie kobiet, matek lub tych planujących macierzyństwo, np. na usługi, które umożliwią im kontynuowanie pracy, takie jak żłobki. I po trzecie, na wachlarz świadczeń niepieniężnych dla biednych rodzin, które rzeczywiście trafią do dzieci
- wyjawił były minister finansów i obecny główny ekonomista Pracodawców RP Paweł Wojciechowski.
INTERIA.PL

Re: 800 plus zamiast 500 plus?

Napisał(a): ~Gość -

O to ja nie zagłosuję na PiS. Niedawno uwolniłam się od tego upierdliwego B. Pracy i nie po to, żeby teraz do pracy mnie brali. Obydwoje z mężem nie pracujemy. Mąż czasem dorobi dorywczo do alkoholu, jak braknie. Mamy czworo dzieci, a teraz będzie piąte. Nie zamierzam pracować, ja chcę się kochać i spać do południa.

Re: 800 plus zamiast 500 plus?

Napisał(a): ~lop -

~Gość O to ja nie zagłosuję na PiS. Niedawno uwolniłam się od tego upierdliwego B. Pracy i nie po to, żeby teraz do pracy mnie brali. Obydwoje z mężem nie pracujemy. Mąż czasem dorobi dorywczo do alkoholu, jak braknie. Mamy czworo dzieci, a teraz będzie piąte. Nie zamierzam pracować, ja chcę się kochać i spać do południa.
no i prawilno.maz zadowolony z czerownym nosem dopieszczony seksualnie,bo co rok to prorok , i wypoczeta zona to skrap,do seksu.pani nie przemeczona i nie naswerezona praca dzieci usmarkane z kijem pobiegaaj po podworku,same sie,wychowaja,sielnak rodzinna,jak ta lala

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: 800 plus zamiast 500 plus?