99 najgłupszych praw świata (177)

99 najgłupszych praw świata

Temat dotyczy artykułu: 99 najgłupszych praw świata

Jedni zabraniają oglądania pornosów, inni produkcji podróbek kokainy, a jeszcze inni noszenia różowych majtek w niedzielne popołudnie. Ustawodawcy aż prześcigają się w uchwalaniu durnych przepisów, które zamiast do przestrzegania prawa zachęcają... do jego łamania.

Komentarze (177)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~rrrrrrrr -

tosz to jakas ściema jest, 3/4 tych "praw" sa tak absurdalne ze nie mialy by prawa bytu.
Odpowiedzi (3)

No no niezłe :))

Napisał(a): ~Stahu -

Uśmiałem sie do kwadratu :D Naprawde absurdalne prawa. W Polsce niektóre by się przydały na przykład "W Salwadorze pijani kierowcy mogą zostać rozstrzelani." Jakby kierowcy to usłyszeli zaczeli by jeździć trzeźwo...
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~agnieszka -

przede wszystkim większość z tych praw pochodzi z anglii, usa albo krajów, które kiedyś były koloniami. jak wiadomo pojawił się tam system prawa precedensowego, więc większość tych przepisów dotyczy okresu sprzed kilkuset lat. poczytajcie sobie trochę na temat precedensów i desuetudo, a dopiero potem umieszczajcie artykuły robiące ludziom wodę z mózgu :P
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Lp -

Dopisać polskie. Odbieranie pism z sądu w kioskach he he
Odpowiedź (0)

Co to za kraj?

Napisał(a): ~~~ -

Ad. 3 - W pewnym kraju w Europie można iść za kraty na 8 lat za POSIADANIE (nawet w cache'u przeglądarki) zdjęcia współżycia człowieka z kurczakiem.
Kto zgadnie, co to za kraj?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~PRYMUS -

PRAWA NR: 90.71.67.60.59.53.52.51.45.39.32.31.21.16.15.8 , NIE SĄ GŁUPIE ! ! !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~saboteur -

1/3 tych praw wcale nie jest durna i powinna być wprowadzona również w Polsce! a interii gratuluję znajomości ortografii: "każe się karą śmierci". skoro już ściemniacie, że sami przygotowaliście listę praw specjalnie dla odwiedzających, to przynajmniej poprawcie błędy.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz