50
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +56
50 ppt ?

A Biedroń na to: "Po moim trupie". Oj Robercie, nie najlepszy czas na takie słowa! (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

A Biedroń na to: "Po moim trupie". Oj Robercie, nie najlepszy czas na takie słowa!

Napisał(a): apollo87 -

Po przyjęciu przez Sejm ustawy dot. korespondencyjnych wyborów sprawę skomentował na konferencji prasowej jeden z kandydatów na prezydenta, Robert Biedroń.

Cały ten proces wyborczy i kampania wyborcza, i to jak są przygotowywane wybory, dają podstawę do zakwestionowania tych wyborów. Jestem przekonany, że nie tylko mój komitet, ale inne komitety będą składały skargi wyborcze, ale jeśli Jarosław Kaczyński liczy na to, że ja wycofam się z tych wyborów, to po moim trupie.
Co więcej, zaproponował Morawieckiemu i Kaczyńskiemu herbatkę z Panią Pawłowicz z TK, by zrobiła im wykład "jak można sfałszować wybory korespondencyjne" - odnosząc się do jej słów sprzed paru lat.

Co sądzicie o tej wypowiedzi Biedronia? Czy w czasach pandemii nie powinien nieco stonować tego typu zapowiedzi?
INTERIA.PL

Re: A Biedroń na to: "Po moim trupie". Oj Robercie, nie najlepszy czas na takie słowa!

Napisał(a): bartekherbarz -

Myślałem, że będę na niego głosować. Niestety zobaczyłem jego wypowiedź w TV i aż się odechciało.. Nic konkretnego nie mówi, tylko krzyczy... Smutne, że lewica takiego kandydata wystawiła..

Reklama

Re: A Biedroń na to: "Po moim trupie". Oj Robercie, nie najlepszy czas na takie słowa!

Napisał(a): ~kompromitacja -

"Udana" opozycja ma samych "udanych" kandydatów. Elektorat opozycji nie musi brać udziału w głosowaniu, bo żaden ich kandydat nie nadaje się nawet na rzecznika a co dopiero na kandydata do prezydentury. Kidawa, Hołownia, Biedroń, Bosak to ludzie bez polotu, bez wyobraźni, nakierowani tylko na: krzyk, krytykę, tupanie nogami a pomyślunku ZERO.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Jadwiga -

Nie widzę żadnego sensu w tym, żeby przesuwać termin wyborów. Opozycja wie, że przegra, dlatego nie chce wyborów w maju. Chce poczekać, aż skończy się pandemia - wtedy będzie mogła jakieś oskarżenia wobec rządu wystosować np. że nie zadbał o płyn do dezynfekcji, o maseczki, o szczepionki itp. i wykorzystać to w kampanii wyborczej.

Napisał(a): ~gość -

~zwolennik Bardzo wesoły i uszczypliwy gejek.
Lubiłam Biedronia ale odkąd tak obcesowo atakował i donosił na Polskę w UE, nie mam dla niego nawet współczucia. Nie szanuję targowiczan i nie wybaczam zła, które w sposób kłamliwy wyrządził Polsce!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: A Biedroń na to: "Po moim trupie". Oj Robercie, nie najlepszy czas na takie słowa!