45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń184
  • Odpowiedzi39
  • Ocen na +17
45 ppt ?

A gdyby Duda wygrał i w II turze ...to co to znaczy? (40)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

A gdyby Duda wygrał i w II turze ...to co to znaczy?

Napisał(a): zmianynaziemi -

Duda to wysięgnik Kaczyńskiego, a nie prezydent. To z jednej strony.
Ale z drugiej strony, dzięki takiemu układowi władzy Polska dużo zyskuje.

Wbrew temu, czym karmiły lewactwo polskojęzyczne media, pomimo bardzo ryzykownej polityki ...

....nikt nas nie ukarał, nie wyrzucił z UE, ani nie zabrał "pniądzów"

Na dodatek Polska nie jest "marginalizowana" bo utworzona Grupa Wyszehradzka to jedyna siła w UE, która ma mniej więcej sprecyzowane preferencje...

Czy na "Dudowym koniu" Polska daleko zajedzie ? ...

Duda to element większej układanki. Trzaskowski w tej układance byłby tylko piachem w trybach....
==========

Mnóstwo pytań ...

Jak ta Polska ma być ....czyli pro - co ?

proamerykańska? ..proeuropejska ? ...prorosyjska ...?

Ameryka w kryzysie....Europa w kryzysie ....Rosja w kryzysie ...

Pro chińska ....? ...to się nie mieści w głowie...
=========

Gdyby Duda wygrał w drugiej turze, to może i lepiej ? Jest elementem maszynerii , która działa ...

co z tego, że pupa z niego nie prezydent?

Może na te czasy potrzebujemy pupy prezydenta i silnego Kaczora , który rządzi z drugiego rzędu ?

To działa ...może nie zmieniać ?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: A gdyby Duda wygrał i w II turze ...to co to znaczy?

Napisał(a): ~gość -

Jesteśmy częścią Europy (nie tylko geograficznie), nie częścią Rosji i nie jednym ze stanów. I ja chcę częścią tej Europy pozostać, nawet jeśli nie jest idealna. Zatem moja odpowiedź na jedno z pytań brzmi "proeuropejska".

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

~gość
Dobrawa1 Za to będzie spokój z atakami ideologii LGBT
Jeszcze mnie nigdy żadna ideologią LGBT nie zaatakowała. Bardzo to bolesne?
To dlaczego ciągle były pretensje tych niby biedaków w Polsce, o wszystko i wszędzie ?
Ilez tu wątków było, że niby tym ludziom krzywda się dzieje? Ile skarg, że np obecnie nie mogą geje prezerwatyw reklamować? Ileż było tych korowodów w Polsce, gdzie ludzie jawnie nie chcieli tego ogladać!

Napisał(a): Ananke -

Nie Dobrawo, nie będzie spokoju. Dopiero zaczną fikać, bruździć i jęczeć, że szykanowani.
Nie ma się co czarować, niewielu działa otwarcie, zdecydowana większość homo zostaje w ukryciu, a działają na wielu niwach: kultury i sztuki, polityki, gospodarki, sportu i rozrywki, lista długa. I ci działający za zasłoną niechętnym okiem spoglądają na parady, tęcze, homo promocje i homo żądania.
Cokolwiek czyni się w alkowie, to sprawa czyniących, nie świata.

Nie dziel skóry na niedźwiadku, jeszcze druga tura :)

Napisał(a): Ananke -

Zmianynaziemi... bo widzisz, tak się to kręci, że jak dasz to poznasz. Naród jeszcze pamięta co dawał POPSL i wymiernie odczuł datki od PiS. Taka sztuczka handlowa.
A co będzie? Cierpliwości, czas pokaże, czas rozwieje wątpliwości i odpowie na pytania... ale nie wszystkie :D

Dobrawa1
~gość
Jeszcze mnie nigdy żadna ideologią LGBT nie zaatakowała. Bardzo to bolesne?
To dlaczego ciągle były pretensje tych niby biedaków w Polsce, o wszystko i wszędzie ?
Ilez tu wątków było, że niby tym ludziom krzywda się dzieje? Ile skarg, że np obecnie nie mogą geje prezerwatyw reklamować? Ileż było tych korowodów w Polsce, gdzie ludzie jawnie nie chcieli tego ogladać!
Nie wiem. Mieszkam w dużym mieście i ani razu jeszcze żaden gej nie miał do mnie jakichkolwiek pretensji. Nigdy też nie widziałam żadnego ponoć typowego przedstawiciela tej społeczności z piórkiem w pupie. Może dlatego, że nie szukam?
Mam natomiast znajomego geja w pracy, którego bardzo lubię. Nigdy nie widziałam, ani nie słyszałam, by zaatakował kogoś swoją ideologią ;). Widziałam i slyszalam, by był atakowany.

Ale to nie ten temat przecież.

Ananke
Nie Dobrawo, nie będzie spokoju. Dopiero zaczną fikać, bruździć i jęczeć, że szykanowani.
Nie ma się co czarować, niewielu działa otwarcie, zdecydowana większość homo zostaje w ukryciu, a działają na wielu niwach: kultury i sztuki, polityki, gospodarki, sportu i rozrywki, lista długa. I ci działający za zasłoną niechętnym okiem spoglądają na parady, tęcze, homo promocje i homo żądania.
Cokolwiek czyni się w alkowie, to sprawa czyniących, nie świata.

Nie dziel skóry na niedźwiadku, jeszcze druga tura :)
Zdecydowanie częściej słyszę, że to tacy jak wy jesteście atakowani, mimo że mocniejsi pod paroma względami, choćby liczebnie. Nie wstyd wam tak miałczeć, kiedy nikt wam realnej krzywdy nie wyrządza?

darko63 Duda nie ma skąd dochapać sobie nowych głosów wiec albo weżmie sie za tych nieglosujących albo " dodrukuje sobie głosów " - wynik tych wyborów to tak naprawde 41: 58 - i pokazuje sprzeciw spoleczenstwa wobec tego co było
Uważałabym z takim optymizmem.

~gość
darko63 Duda nie ma skąd dochapać sobie nowych głosów wiec albo weżmie sie za tych nieglosujących albo " dodrukuje sobie głosów " - wynik tych wyborów to tak naprawde 41: 58 - i pokazuje sprzeciw spoleczenstwa wobec tego co było
Uważałabym z takim optymizmem.
Ponad 30% olało wybory. Tam może być jakiś elektorat Dudy też, bo wiadomo było, że pierwsza tura jest dla jaj. Ale mam nadzieję, że elektorat Dudy był zdyscyplinowany, nakierowany przez proboszczów i zmobilizowany nadzieją na wóz strażacki w prezencie od rządu. I te 42% to sufit. Ale Duda może jeszcze dużo przez te 2 tygodnie obiecać, więc kto wie?
« Wróć do tematów
Do góry strony: A gdyby Duda wygrał i w II turze ...to co to znaczy?