Odpowiadasz na:
A gdyby Duda wygrał i w II turze ...to co to znaczy?

zmianynaziemi
Temat dodał(a):
zmianynaziemi -
Duda to wysięgnik Kaczyńskiego, a nie prezydent. To z jednej strony. Ale z drugiej strony, dzięki takiemu układowi władzy Polska dużo zyskuje. Wbrew temu, czym karmiły lewactwo polskojęzyczne media, pomimo bardzo ryzykownej polityki ... ....nikt nas nie ukarał, nie wyrzucił z UE, ani nie zabrał "pniądzów" Na dodatek Polska nie jest "marginalizowana" bo utworzona Grupa Wyszehradzka to jedyna siła w UE, która ma mniej więcej sprecyzowane preferencje... Czy na "Dudowym koniu" Polska daleko zajedzie ? ... Duda to element większej układanki. Trzaskowski w tej układance byłby tylko piachem w trybach.... ========== Mnóstwo pytań ... Jak ta Polska ma być ....czyli pro - co ? proamerykańska? ..proeuropejska ? ...prorosyjska ...? Ameryka w kryzysie....Europa w kryzysie ....Rosja w kryzysie ... Pro chińska ....? ...to się nie mieści w głowie... ========= Gdyby Duda wygrał w drugiej turze, to może i lepiej ? Jest elementem maszynerii , która działa ... co z tego, że pupa z niego nie prezydent? Może na te czasy potrzebujemy pupy prezydenta i silnego Kaczora , który rządzi z drugiego rzędu ? To działa ...może nie zmieniać ?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: A gdyby Duda wygrał i w II turze ...to co to znaczy?

Napisał(a): ~milka -

~gość Polacy zagłosują na Dudę .bo lepiej się nam żyje , niektórzy mogą zaklinać rzeczywistość ,bedą to robić dlatego ,że to jest niemieckie forum. Polaków jest tu garstka.
Mądrzy zaś Polacy, ci, którzy byli trochę dalej, niż na granicą województwa, będą głosować na pana Trzaskowskiego, bo tylko on zapewnia nam wyjście z tego grajdoła w który Polacy, ci mądrzy - zostali wciągnięci, przez pobieraczy 500+, i innych plusów. MAMY DOŚĆ !!!!
Dla ciemnego luda ochłapy, a władza się, żywi naszym kosztem.

Napisał(a): ~gość -

Marsz Niepodległości ,czy Marsz Równości ?

Reklama

~gość
~gość Polacy zagłosują na Dudę .bo lepiej się nam żyje , niektórzy mogą zaklinać rzeczywistość ,bedą to robić dlatego ,że to jest niemieckie forum. Polaków jest tu garstka.
Ja jestem Polakiem i nigdy w życiu nie zagłosuję na DUdę, bo to jest kukła z długopisem, a ja głosuję na ludzi myślących. Nie dostaję żadnych plusów (no.+500 na dziecko), tylko podwyżki w sklepach i w podatkach, więc mówienie że żyje się lepiej jest demagogią (zbyt trudne słowo ?).
"DUdę," - "Ja jestem Polakiem" .

Ja jestem Polakiem i nigdy w życiu nie zagłosuję na DUdę, bo to jest kukła z długopisem, a ja głosuję na ludzi myślących. Nie dostaję żadnych plusów (no.+500 na dziecko), tylko podwyżki w sklepach i w podatkach, więc mówienie że żyje się lepiej jest demagogią (zbyt trudne słowo ?).

Reklama