30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +0
30 ppt ?

A jak tam u Was z cukrem? (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

A jak tam u Was z cukrem?

Napisał(a): Gość -

Drodzy Smakerowicze,nie da się ukryć cukier coraz droższy,nie wiem kto bardziej zawinił-unijna polityka,spekulanci,Tusk-cukier nadal drożeje.Narobiliście cukrowych zapasów? Ile u Was kosztuje? W Lublinie póki co sypki 4,69-4,99, w kostkach 3,99; w saszetkach 6,99...
INTERIA.PL

Reklama

Re: A jak tam u Was z cukrem?

ja akurat mieszkam za granica i tu cukier nie podrożał ja sadze ze po prostu ktos chce na tym zarobic!!!!!!
pamietacie całkiem niedawno był problem bo było cukru za dużo a teraz nagle go nie ma????????//// czy to nie dziwne
a i jeszcze do tego dorzucę że w Polsce ceny paliwa ida ciagle do góry a tu gdzie teraz mieszkam jakos ceny sie nie zmieniaja
wszyscy mowia ze to przez Libię wiec dlaczego tu ceny sie nie zmieniaja (mieszkam we francji) a w Polsce oczywiscie wszystko drożeje

Reklama

Bo to było tak; Polacy sprzedali cukrownie Niemcom , a na dzień dzisiejszy to jeszcze buraki dokładamy.W moim cena już5,90 za kg.W kostkach za kg.5,30 ale ten w saszetkach tak zawalił markety że szok cena 10 gr. w opakowaniach po 1000szt .(niemiecki)

Reklama

LOLO a ile łyżeczek mieści się w saszetce ? Ktoś np. słodzi 3 łyżeczki to myślę ,ze taka saszetka to za mało :) no tak ,ale będą tacy co nie słodzą ,podzielą się :)
U nas cukier po 4.99 zł ,na szczęście ani ja ,ani żona nie słodzimy ,pójdzie tylko do placków ,a tez słyszałem ,ze ma stanieć ,więc zapasów nie mam .
« Wróć do tematów
Do góry strony: A jak tam u Was z cukrem?