48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń274
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +63
48 ppt ?

A mnie się chce lasu i lata :-) (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: A mnie się chce lasu i lata :-)

Napisał(a): ~gość -

Nie proś, bo jak przyjdzie 35/40 stopni, to będziesz zakinać deszcz:-)

Do lata to trzeba piechotą iść, to wtedy jest w sam raz:-)
Ja się jednak starzeję, z wiekiem upały mi przeszkadzają. W pewnym wieku , to chyba też osiąga się jakiś pułap optymalnej temperatury . Zawsze mnie ciekawiło dlaczego ludzie starsi w 40 stopniach noszą swetry, powoli chyba zaczynam ich rozumieć. Lato kocham a jakże nawet z komarami:-)
INTERIA.PL

Napisał(a): Dariyah -

~gość Nie proś, bo jak przyjdzie 35/40 stopni, to będziesz zakinać deszcz:-)

Do lata to trzeba piechotą iść, to wtedy jest w sam raz:-)
Ja się jednak starzeję, z wiekiem upały mi przeszkadzają. W pewnym wieku , to chyba też osiąga się jakiś pułap optymalnej temperatury . Zawsze mnie ciekawiło dlaczego ludzie starsi w 40 stopniach noszą swetry, powoli chyba zaczynam ich rozumieć. Lato kocham a jakże nawet z komarami:-)
Dobra, tez nie jestem zwolennikiem upałów, ale mimo wszystko nieco słońca chciałabym na swoim kawałku nieba.
Piechota do lata.... to chyba jutro zabieram się za opracowanie mapy i koniecznie boso, co?

Reklama

Dariyah

Dobra, tez nie jestem zwolennikiem upałów, ale mimo wszystko nieco słońca chciałabym na swoim kawałku nieba.
Piechota do lata.... to chyba jutro zabieram się za opracowanie mapy i koniecznie boso, co?

O tego lata na piechotę było mi trzeba->Merci:-)
Coś Ty taka niecierpliwa? Przyjdzie , przyjdzie . Ściągnij buty i ruszaj w drogę na spotkanie lata.

U mnie dziś było dość ciepło, do tego poniedziałek którego nie cierpię + maski , których jeszcze bardziej nie cierpię i sweter który niepotrzebnym był balastem w natłoku ludzi i tym ciepłe spowodowało, że w pewnym momencie zapragnęłam majowej burzy :-) Ale to pewnie przez ten poniedziałek. Las też lubię , muszę wybrać się na jagody , sok z jagód ma magiczną moc , zwłaszcza jak w żołądku rewolucja :-)

Reklama

~gość
Dariyah

Coś Ty taka niecierpliwa? Przyjdzie , przyjdzie . Ściągnij buty i ruszaj w drogę na spotkanie lata.

U mnie dziś było dość ciepło, do tego poniedziałek którego nie cierpię + maski , których jeszcze bardziej nie cierpię i sweter który niepotrzebnym był balastem w natłoku ludzi i tym ciepłe spowodowało, że w pewnym momencie zapragnęłam majowej burzy :-) Ale to pewnie przez ten poniedziałek. Las też lubię , muszę wybrać się na jagody , sok z jagód ma magiczną moc , zwłaszcza jak w żołądku rewolucja :-)
O niecierpliwość to moje drugie imię, wiec sama rozumiesz. :-)

U mnie dziś było zwyczajne nieznośnie, słońce biło się z chmurami o miejsce na niebie. Te paskudne szare klasy przekupić musiały wiatr, bo dął tak, ze mi kokardy pozrywał z warkoczy.

Poniedziałków tez nie lubię, ale chyba bardziej wtorków, zwłaszcza takich, co nie wiadomo, co niosą, tak jak ten jutrzejszy i buty bym wszystkie oddała, by wiedzieć, bo jak już mówiłam niecierpliwa jestem :-)

Jagody dobre, ale ja to bym poziomek się najadła. Jak byłam młodsza to nadziewalismy poziomki na źdźbła trawy... to była słodycz do ostatniej kropli....

U mnie w słuchawkach Bajor to puszczę głośniej

Choć co to ma do lata, to sama nie wiem ;-)

Reklama

Dariyah
~gość
Dariyah

O niecierpliwość to moje drugie imię, wiec sama rozumiesz. :-)

U mnie dziś było zwyczajne nieznośnie, słońce biło się z chmurami o miejsce na niebie. Te paskudne szare klasy przekupić musiały wiatr, bo dął tak, ze mi kokardy pozrywał z warkoczy.

Poniedziałków tez nie lubię, ale chyba bardziej wtorków, zwłaszcza takich, co nie wiadomo, co niosą, tak jak ten jutrzejszy i buty bym wszystkie oddała, by wiedzieć, bo jak już mówiłam niecierpliwa jestem :-)

Jagody dobre, ale ja to bym poziomek się najadła. Jak byłam młodsza to nadziewalismy poziomki na źdźbła trawy... to była słodycz do ostatniej kropli....

U mnie w słuchawkach Bajor to puszczę głośniej

Choć co to ma do lata, to sama nie wiem ;-)
No to miałaś pogodę w kratkę . Przy takiej pogodzie, to lubię leżeć na łące i patrzeć jak te chmury się ze sobą bija . Fajnie tak patrzeć w jakie kształty się układają.

Też jestem niecierpliwa, ale cierpliwości nauczył mnie syn , on jest bardziej niecierpliwy niż ja. Dwóch takich samych niecierpliwców , było by źle pod jednym dachem.

Wtorki są ok dla mnie , ale jakby tydzień zaczynał się od wtorku, to też bym nie cierpiała worków.
Pomyśl sobie jutro rano, że jest środa i wtorek minie Cii jak z bata. Bywa tak, że co nas przeraża w ogóle przerażające nie jest, jedynie nasze własne myśli nas przerażają. Myśl nie przerażająco a wtorek będzie ok:-)

Bardzo lubię Michała, znowu Marci:-) Jeszcze trochę mi tu ładnie pograsz i będę musiała Twój wtorek zaliczyć za Ciebie ;)

PS. Nie tnę, bo już ciemno jest :-)

Dariyah
~gość
Dariyah O, Kora mnie by dobrze rozumiała, choć ta piosenka to chyba nie zaklinania lata ;-)

Już chyba rzeczywiście pójdę spać :-)
Też idę:-) Udanego wtorku!
wzajemnie,

Deszczowy, ale na znak protestu letnia sukienkę założyłam ;-)
Mam nadzieję, że nie przemokła Ci ta letnia sukienka . A jak wtorek? A' propo letnich sukienek, z letnimi sukienkami kojarzy mi się klasyka sukienki Marilyn Monroe, jak wdzięcznie wiatr ją podwiewa a ona jeszcze wdzięcznej z lekką kokieterją w oku ją trzyma :-)

~gość
Mam nadzieję, że nie przemokła Ci ta letnia sukienka . A jak wtorek? A' propo letnich sukienek, z letnimi sukienkami kojarzy mi się klasyka sukienki Marilyn Monroe, jak wdzięcznie wiatr ją podwiewa a ona jeszcze wdzięcznej z lekką kokieterją w oku ją trzyma :-)
Sukienka nie przemokła, bo założyłam kurtkę ;-) za to tyłek mi nieziemsko zmarzł, bo w ramach buntu, wsiadłam jeszcze na rower. To jednak dobrze robi, nawet w deszczu ;-)

Wtorek fajny, choć deszcz to mnie rozleniwia do kwadratu i tylko ten obraz Marilyn trochę mnie wyrwał z objęć takiego letargu :-) o mija sukienkę tez wiatr mógł porywać do szalonego tańca, tyle ze szpilek i czerwonego kolorów jedynie dziś brakło. Teraz wełniane skarpetki znów przypominają, ze do tego lata jeszcze wciąż idę ;-)

A Twój wtorek?

Dariyah

Sukienka nie przemokła, bo założyłam kurtkę ;-) za to tyłek mi nieziemsko zmarzł, bo w ramach buntu, wsiadłam jeszcze na rower. To jednak dobrze robi, nawet w deszczu ;-)

Wtorek fajny, choć deszcz to mnie rozleniwia do kwadratu i tylko ten obraz Marilyn trochę mnie wyrwał z objęć takiego letargu :-) o mija sukienkę tez wiatr mógł porywać do szalonego tańca, tyle ze szpilek i czerwonego kolorów jedynie dziś brakło. Teraz wełniane skarpetki znów przypominają, ze do tego lata jeszcze wciąż idę ;-)

A Twój wtorek?
Mam buja wyobraznie, wyobrażam Cię na tym rowerze w letniej sukience jak pomykasz między kroplami deszczu , a wiatr powiewa sukienkę, prawie jak Marilyn:-) A widzisz, ja zawsze powtarzam , najgorsze są poniedzialki , wtorki są neutralne i raczej pozytywne.

Moj wtorek był na wariackich papierach , już sama się zastanawiałam, czy czasem to nie jest poniedziałek I ktoś mi nie poprzestawial dni tygodnia. Ale zaraz zaraz, czy to nie Ty wczoraj obawiałaś się wtorku? Pewnie przez te litery nasze wtorki się zamieniły :-) Jutro już środa a potem mam weekend i prześpię do wtorku;)

Tak poza tym to u mnie dziś grzalo a ja nie miałam możliwości napić się zimnego piwa, jutro Twój deszcz będzie u mnie i piwa też nie bedzie. Najpierw zmieniłaś mi wtorek, teraz pogodę, co będzie następne? ;))
« Wróć do tematów
Do góry strony: A mnie się chce lasu i lata :-)