49
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń283
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +63
49 ppt ?

A mnie się chce lasu i lata :-) (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: A mnie się chce lasu i lata :-)

Napisał(a): Dariyah -

~gość
Dariyah

Sukienka nie przemokła, bo założyłam kurtkę ;-) za to tyłek mi nieziemsko zmarzł, bo w ramach buntu, wsiadłam jeszcze na rower. To jednak dobrze robi, nawet w deszczu ;-)

Wtorek fajny, choć deszcz to mnie rozleniwia do kwadratu i tylko ten obraz Marilyn trochę mnie wyrwał z objęć takiego letargu :-) o mija sukienkę tez wiatr mógł porywać do szalonego tańca, tyle ze szpilek i czerwonego kolorów jedynie dziś brakło. Teraz wełniane skarpetki znów przypominają, ze do tego lata jeszcze wciąż idę ;-)

A Twój wtorek?
Mam buja wyobraznie, wyobrażam Cię na tym rowerze w letniej sukience jak pomykasz między kroplami deszczu , a wiatr powiewa sukienkę, prawie jak Marilyn:-) A widzisz, ja zawsze powtarzam , najgorsze są poniedzialki , wtorki są neutralne i raczej pozytywne.

Moj wtorek był na wariackich papierach , już sama się zastanawiałam, czy czasem to nie jest poniedziałek I ktoś mi nie poprzestawial dni tygodnia. Ale zaraz zaraz, czy to nie Ty wczoraj obawiałaś się wtorku? Pewnie przez te litery nasze wtorki się zamieniły :-) Jutro już środa a potem mam weekend i prześpię do wtorku;)

Tak poza tym to u mnie dziś grzalo a ja nie miałam możliwości napić się zimnego piwa, jutro Twój deszcz będzie u mnie i piwa też nie bedzie. Najpierw zmieniłaś mi wtorek, teraz pogodę, co będzie następne? ;))
tak to ładnie opisałaś, ze sama sobie się spodobała na tym rowerze :-)

Mój deszcz to jeszcze przez kilka dni niestety będzie psuł piękna pogodę u mnie na miejscu. To musi być jakiś inny deszcz. Może kłótnia kochanków nastąpiła tam gdzieś na niebie i się chmury rozdzieliły?

Wtorki nie są neutralne, to one rozpoczynają tydzień, bo poniedziałek po leniwym weekendzie szybko mija. Tak to sobie wymyśliłam.

No chętnie zabrałabym te cztery dni snu, co prawda śpioch ze mnie kiepski, ale czwartek i piątek szykuje się u mnie na wariackich papierach. Mam wrażenie, jakbyśmy sobie przepowiadały przyszłość, tylko karty ktoś podmienił ;-)

« Wróć do tematów
Do góry strony: A mnie się chce lasu i lata :-)