202
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +45
202 ppt ?

a na menopauzę... kapusta kiszona! (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

a na menopauzę... kapusta kiszona!

Napisał(a): ~Marie -

Gdy przechodzimy menopauzę, braki w poziomie estrogenu powodują nie tylko wahania nastroju, ale też mogą wywoływać osteoporozę lub miażdżycę. Na szczęście możemy sobie z tym poradzić. I to w naturalny sposób. Zwykle kojarzymy z estrogenem soję, ale może pomóc także siemię lniane.

Ale możemy sobie pomóc też w inny sposób. Na przykład... używając kapusty kiszonej! Ponieważ zawiera naturalne probiotyki, regulujące florę jelitową. A dzięki temu regule też nastrój. Zmniejsza ponadto ryzyko osteoporozy.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: a na menopauzę... kapusta kiszona!

Napisał(a): ~Iwona -

O kapuście kiszonej przy menopauzie to nie wiedziałam. Generalnie kiszonki są zdrowe i warto je jeść. Taki spadek estrogenów powoduje też jak się od ginekologa dowiedziałam atrofię pochwy. Czyli zanika nabłonek błony śluzowej pochwy. Odczuwa się wtedy suchość pochwy. Ja przy takim problemie to cicatridinę stosuję. Są to takie globulki dopochwowe, które regenerują właśnie błonę śluzową pochwy. Piszę o tym, bo wiele kobiet ma z tym problem. To po co się męczyć, jak można sobie skutecznie pomóc.

Napisał(a): ~Pracuś -

~Iwona O kapuście kiszonej przy menopauzie to nie wiedziałam. Generalnie kiszonki są zdrowe i warto je jeść. Taki spadek estrogenów powoduje też jak się od ginekologa dowiedziałam atrofię pochwy. Czyli zanika nabłonek błony śluzowej pochwy. Odczuwa się wtedy suchość pochwy. Ja przy takim problemie to cicatridinę stosuję. Są to takie globulki dopochwowe, które regenerują właśnie błonę śluzową pochwy. Piszę o tym, bo wiele kobiet ma z tym problem. To po co się męczyć, jak można sobie skutecznie pomóc.
Zgadza się, Iwonko może bym cię "naoliwił" naturalnym smarem? Lubię nieco starsze panie. ja 42 lata.

Napisał(a): ~WILK -

~Iwona O kapuście kiszonej przy menopauzie to nie wiedziałam. Generalnie kiszonki są zdrowe i warto je jeść. Taki spadek estrogenów powoduje też jak się od ginekologa dowiedziałam atrofię pochwy. Czyli zanika nabłonek błony śluzowej pochwy. Odczuwa się wtedy suchość pochwy. Ja przy takim problemie to cicatridinę stosuję. Są to takie globulki dopochwowe, które regenerują właśnie błonę śluzową pochwy. Piszę o tym, bo wiele kobiet ma z tym problem. To po co się męczyć, jak można sobie skutecznie pomóc.
A nie prościej poprosić znajomego, aby to często podlewał ???

Napisał(a): ~taak -

~WILK
A nie prościej poprosić znajomego, aby to często podlewał ???
dla p;ochwy najlepszym lkarstwem jest tryskajacw w niej swieza sperma cieplutka prosto z penisa zapobiega jej suchosci i cienkosci jj ciank oraz utrzymuje ja w zdrowiumaale benis ma byc zysciutki i zadbany higgienicznie panowie a nie smirdzacy i cuchnacy moczem jak u wiekszoscikatolickich panow bo nie dotykaja penisow bo to katolicki grzechj wiec im penisy smierdza i po ty6m smordzie poznaje sie katolika
« Wróć do tematów
Do góry strony: a na menopauzę... kapusta kiszona!