32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +81
32 ppt ?

A PODOBNO POLSKA JEST POD OPIEKĄ MATKI BOSKIEJ ?? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

A PODOBNO POLSKA JEST POD OPIEKĄ MATKI BOSKIEJ ??

Napisał(a): pintapalec -

I co z tej opieki ma Polska i Polacy ? Najpierw była susza, teraz są powodzie i gradobicja.Deszcze za sprawą boskiego nieba ,zalewają polską ziemię i plony polskich rolników .I z tego powodu polkom i polakom ,będzie groził głód drożyzna i bezrobocie..Czyżby to miało być z powodu tego że grozi nam powtórny wybór Dudy na prezydenta ? I powtórne pislamskie pazerne T.K.M ?? I królowa Polski ostrzega katolików ??
INTERIA.PL

Re: A PODOBNO POLSKA JEST POD OPIEKĄ MATKI BOSKIEJ ??

Napisał(a): buc1 -

Dla mnie to wszystko jest zabawne. Wierni bardzo to przeżywają i na nich już nic nie zrobi wrażenia, nawet rozkład w ziemi, który jest smutnym losem człowieka. Do tych ludzi już nic nie dotrze, ponieważ mają to wpojone na wieki.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

pintapalec
buc1 Dla mnie to wszystko jest zabawne. Wierni bardzo to przeżywają i na nich już nic nie zrobi wrażenia, nawet rozkład w ziemi, który jest smutnym losem człowieka. Do tych ludzi już nic nie dotrze, ponieważ mają to wpojone na wieki.

Zabawne i smutne jest ta głupota ludzi zainfekowanych przez religijną klikę kleszą.. Wszystko co złe to za tą kliką kleszą powtarzają, że to wina jakiegoś Szatana . Tylko jeszcze nie słyszałem żeby mieli pretensję do tego swojego boga . O to że stworzył tego szatana wiedząc jako wszechmogący co ten szatan będzie wyprawiał..
Ty masz niezłą sieczkę w głowie. Bierzesz leki nieszczęśniku?

Napisał(a): ~gość -

~gość
pintapalec
buc1 Dla mnie to wszystko jest zabawne. Wierni bardzo to przeżywają i na nich już nic nie zrobi wrażenia, nawet rozkład w ziemi, który jest smutnym losem człowieka. Do tych ludzi już nic nie dotrze, ponieważ mają to wpojone na wieki.

Zabawne i smutne jest ta głupota ludzi zainfekowanych przez religijną klikę kleszą.. Wszystko co złe to za tą kliką kleszą powtarzają, że to wina jakiegoś Szatana . Tylko jeszcze nie słyszałem żeby mieli pretensję do tego swojego boga . O to że stworzył tego szatana wiedząc jako wszechmogący co ten szatan będzie wyprawiał..
Ty masz niezłą sieczkę w głowie. Bierzesz leki nieszczęśniku?
Czy ja wiem czy to sieczka? Plewy raczej.
Na pewno ma w głowie po kolei, ale wąskotorowej :D

Reklama

Logos Pocieszające jest to że zalewa ich woda wcześniej poświęcona
No przecież ta woda leci z nieba ,to musi być poświęcona,a dla wzmocnienia jej niszczycielslkiego działania to klika klesza powtórnie ją poświęca.Bo "" taka jest wola boska nieba i z nią się zgodzić trzeba "".."" Bóg tak chciał " żeby była powódz.. "" Bo nic się nie dzieje bez woli boskiej ""..To są podstawowe dyrdymały kliki kleszej dla stada baranków i owiec parafialnych ...

Reklama

Zi3mowit do autora-------------nie kpij , nikt nie zna Matki Boskiej , bo Maria jest tylko matką Jezusa a nie Boga ---------a po drugie nie Bóg a Rząd Polski powinien dbać o nasz byt w dobrych czy złych latach !!!!!!!!!!!!!!!!

No ale przecież katolicki kler i wierzący parafianie modlą się do matki boskiej .Czyżby popełniali bałwochwalstwo ?? Czyżby żydówka Miriam nie porodziła boga ??
« Wróć do tematów
Do góry strony: A PODOBNO POLSKA JEST POD OPIEKĄ MATKI BOSKIEJ ??