Odpowiadasz na:
A tymczasem w sklepie Rydzyka...

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Właściwie był dylemat, czy temat nie powinien trafić do działu Seks. Ale chyba jednak bardziej pasuje tutaj. Bo w oficjalnej księgarni internetowej katolickiej Fundacji Lex Veritatis, prowadzonej przez ojca Tadeusza Rydzyka, do nabycia w okazyjnej cenie 26 zł jest "Seks jest boski, czyli erotyka katolicka".Książka wydana przez związane z Kościołem Wyd. Znak, współtworzona przez ojca Ksawerego Knotza, ma udowadniać, że katolicki seks ma być nie tylko pod kołderką po ciemku i powinien dawać przyjemność. Ksiądz stwierdza wręcz, że "orgazm to przedsionek nieba".Z informacji na stronie księgarni wynika, że książka jest hitem i nie zostało już wiele egzemplarzy. Kupilibyście?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: A tymczasem w sklepie Rydzyka...

Napisał(a): ~gos -

~kościelny
~gos
~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos

Wcale mnie to nie dziwi że do szkoły nie chodziłeś. Ateiści nigdy nie byli za edukacją.
Ale ty nie kumaty ...Nie musiałem chodzić do szkoły , bo się urodziłem księdzem ... he he he
Wiem, że nie musiałeś chodzić do szkoły. W końcu jesteś upośledzony więc tam nie dałbyś sobie rady. Twój histeryczny śmiech pokazuje że twoja mamusia miała rację nie posyłając cię do szkoły.
To już do mojej mamy się świrze zaczynasz czepiać , weź może proszki bo zaczynasz świrować pawiana ,świrze inteligentny inaczej . !
Ty lepiej poproś mamusię by ci dała proszki. Sam jesteś a to zbyt głupi i jeszcze pomylisz :) Jeśli chodzi o twoją mamusię to chyba oczywiste że to nie ty sam zdecydowałeś że nie pójdziesz do szkoły. O tym decydują twoi rodzice po konsultacji z lekarzem. Bez tego jest w obowiązek uczestniczenia w lekcjach.
gos te malutkie czerwone kulki jakie dostajesz od pielęgniarki to nie są cukierki . Pielęgniarka cię oszukuje to są silne środki psychotropowe to one sprawiają że po ich zażyciu widujesz kogoś takiego jak Bóg .
Sam wiesz że jak środek przestaje działać to Bóg mówi do widzenia i znika .. he he he ...
To miłe że dzielisz się z nami swoimi doświadczeniami z środkami psychotropowymi. To tłumaczy twój ateizm. Mam nadzieję ze nie będę musiał nigdy skorzystać z twoich rad.

Napisał(a): ~kościelny -

~gos
~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos

Wcale mnie to nie dziwi że do szkoły nie chodziłeś. Ateiści nigdy nie byli za edukacją.
Ale ty nie kumaty ...Nie musiałem chodzić do szkoły , bo się urodziłem księdzem ... he he he
Wiem, że nie musiałeś chodzić do szkoły. W końcu jesteś upośledzony więc tam nie dałbyś sobie rady. Twój histeryczny śmiech pokazuje że twoja mamusia miała rację nie posyłając cię do szkoły.
To już do mojej mamy się świrze zaczynasz czepiać , weź może proszki bo zaczynasz świrować pawiana ,świrze inteligentny inaczej . !
Ty lepiej poproś mamusię by ci dała proszki. Sam jesteś a to zbyt głupi i jeszcze pomylisz :) Jeśli chodzi o twoją mamusię to chyba oczywiste że to nie ty sam zdecydowałeś że nie pójdziesz do szkoły. O tym decydują twoi rodzice po konsultacji z lekarzem. Bez tego jest w obowiązek uczestniczenia w lekcjach.
gos te malutkie czerwone kulki jakie dostajesz od pielęgniarki to nie są cukierki . Pielęgniarka cię oszukuje to są silne środki psychotropowe to one sprawiają że po ich zażyciu widujesz kogoś takiego jak Bóg .
Sam wiesz że jak środek przestaje działać to Bóg mówi do widzenia i znika .. he he he ...

Reklama

~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos

~Przemysław
~gos

Reklama