Odpowiadasz na:
A tymczasem w sklepie Rydzyka...

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Właściwie był dylemat, czy temat nie powinien trafić do działu Seks. Ale chyba jednak bardziej pasuje tutaj. Bo w oficjalnej księgarni internetowej katolickiej Fundacji Lex Veritatis, prowadzonej przez ojca Tadeusza Rydzyka, do nabycia w okazyjnej cenie 26 zł jest "Seks jest boski, czyli erotyka katolicka".Książka wydana przez związane z Kościołem Wyd. Znak, współtworzona przez ojca Ksawerego Knotza, ma udowadniać, że katolicki seks ma być nie tylko pod kołderką po ciemku i powinien dawać przyjemność. Ksiądz stwierdza wręcz, że "orgazm to przedsionek nieba".Z informacji na stronie księgarni wynika, że książka jest hitem i nie zostało już wiele egzemplarzy. Kupilibyście?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: A tymczasem w sklepie Rydzyka...

Napisał(a): ~gos -

~gość
~gos
~gość I tu nie masz racji , jako 'Ateista " właśnie mam prawo się wypowiadać , bo rydzyk korzysta z moich pieniędzy przeze mnie płaconych podatków , od polityków z rządu dostał już ponad 300 milionów zł ... Mam prawo wiedzieć na co idą moje podatki wzięte przez kościół ..

To ty gos nie masz prawa się w tych sprawach wypowiadać bo jesteś na utrzymaniu kościoła , a więc mojej Ateistycznej forsie ... Za moje pieniądze jesz zupę i drugie danie , za moje pieniądze kupujesz buty i spodnie koszulę i kurtkę ....
Wcale rydzyk nic nikomu nie daje ,,, kościół jak sam powiedział nie jest od dawania , tylko od brania .... On bierze z każdej strony i nic nikomu nie daje .......
Żeby korzystał z twoich podatków to musiałbyś je płacić. A żeby je płacić musiałbyś pracować. A takiego przygłupa to nikt nie zatrudni. O on płaci podatki więc to ty korzystasz z jego pieniędzy a nie on z twoich.
Ile to trzeba mieć w głowie siana i być głupi jak wiejski pleban , żeby pisać do obcej osoby że nie pracuje i nie płaci podatków bo jest Ateistą ....
To ja pracuję w tym kraju na takich leni i obiboków jak ty .

Ale trzeba być głupim by być głupszym od wiejskiego plebana i wierzyć że nie ma Boga. I wmawiać innym że ty pracujesz na leni a nie normalni na ciebie.

Napisał(a): ~gość -

~gos
~gość I tu nie masz racji , jako 'Ateista " właśnie mam prawo się wypowiadać , bo rydzyk korzysta z moich pieniędzy przeze mnie płaconych podatków , od polityków z rządu dostał już ponad 300 milionów zł ... Mam prawo wiedzieć na co idą moje podatki wzięte przez kościół ..

To ty gos nie masz prawa się w tych sprawach wypowiadać bo jesteś na utrzymaniu kościoła , a więc mojej Ateistycznej forsie ... Za moje pieniądze jesz zupę i drugie danie , za moje pieniądze kupujesz buty i spodnie koszulę i kurtkę ....
Wcale rydzyk nic nikomu nie daje ,,, kościół jak sam powiedział nie jest od dawania , tylko od brania .... On bierze z każdej strony i nic nikomu nie daje .......
Żeby korzystał z twoich podatków to musiałbyś je płacić. A żeby je płacić musiałbyś pracować. A takiego przygłupa to nikt nie zatrudni. O on płaci podatki więc to ty korzystasz z jego pieniędzy a nie on z twoich.
Ile to trzeba mieć w głowie siana i być głupi jak wiejski pleban , żeby pisać do obcej osoby że nie pracuje i nie płaci podatków bo jest Ateistą ....
To ja pracuję w tym kraju na takich leni i obiboków jak ty .

Reklama

Napisał(a): ~gos -

Napisał(a): ~gość -

I tu nie masz racji , jako 'Ateista " właśnie mam prawo się wypowiadać , bo rydzyk korzysta z moich pieniędzy przeze mnie płaconych podatków , od polityków z rządu dostał już ponad 300 milionów zł ... Mam prawo wiedzieć na co idą moje podatki wzięte przez kościół ..

Reklama