9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń89
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +-20
9 ppt ?

wągry na nosie - jak się pozbyć? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: wągry na nosie - jak się pozbyć?

Napisał(a): Gość -

~sylwusia Mam straszne wągry na nosie! probowałam już chyba wszystkiego, ale dalej nie mogę się ich pozbyc... ;/ Czy znacie jakiś skuteczny sposob na wągry na nosie? czy wągry na nosie wogole da sie jakoś usunąć? POMOCY!!!
Oczywiście, że wągry na nosie da się usunąć. Sa na to chociażby specjalne maście. Ale najlepiej by było gdybyś udała się do swojej kosmetyczki. Ona na pewno, bez większych problemów usunie Twoje wągry na nosie.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Wągry na nosie są ciężkie do pozbycia się. Jak pytałam zaprzyjaźnionego dermatologa jak się ich pozbyć, to powiedział, że są różne preparaty, ale nie wszystkie działają. Ja bym poleciła na wągry peeling jakiś, bo one są pod skórą. Pewnie kosmetyczki też mają jakieś sposoby na pozbycie się wągrów.

Napisał(a): gość -

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Reklama

Napisał(a): gość -

Ja brałam IQface przez 3 miesiace i uwążam, ze jest to faktycznie optymalna dawka na jaką powinno się decydowac. Mi w każdym razie w tym okreśie ten środek bardzo pomógł i w sumie tylko to dla mnie się liczyło i liczy...
« Wróć do tematów
Do góry strony: wągry na nosie - jak się pozbyć?