28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń131
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +-16
28 ppt ?

Jak układać cienkie włosy ? (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak układać cienkie włosy ?

Napisał(a): emha -

Znam ten problem a w dodatku jestem blondynką.Mam cienkie i miękkie włosy .Wydaje mi się,że jest ich mało . Fryzjerki zaprzeczają. Często po umyciu kiedy zakręcam włosy na grubsze wałki . Pasemka włosów namaczam lekko jasnym piwem z odrobiną wody bo samo piwo trochę zlepia włosy.Suche włosy rozczesuję grzebieniem albo szczotką . Włosy nie są poskręcane tylko lekko odstaja od głowy ,co daje wrażenie ,że jest ich więcej. Włosy dłuższe pod swoim "ciężarem" rozkręcają się i wyglądają nie ciekawie.
Można także zimą zrobić lekką trwałą i wymodelować. Fryzura będzie wyglądała naturalnie i po zdjęciu czapki zimowej oraz lekkim przeczesaniu włos będzie puszysty. To są moje sposoby ,które stosuję od lat i tak sobie radze.

Napisał(a): gość -

Cienkie wlosy najlepiej ukladać nie za pomoca szczotki a termokoki lub wałki.
fryzura bedzie trwalsza.Natomiast do ukladania polecam lotiony lub pianki ale to juz kwestia indywidualna.poprostu kązdy powienien przetestowac co najlepiej na dane wlosy działa.
Piwo z całym szacunkiem to ok było dobre ,ale może 30 lat temu.
pozdrawiam
Monika lat 45 fryzjer

Napisał(a): czarna05 -

Ja nie byłam zadowolona ani z prostownicy, ani z suszenia na szczotce. O ile fryzjerka jakoś mi te włosy układała, ale w domu to już kompletnie sobie z tym nie radziłam.
A włosów nie niszczy, temperatura 170 stopni jest wystarczająca do modelowania, a bezpieczna dla włosów. Dla porównania, prostownicy musiała używać co najmniej na 200-220 stopni.

Mam ten sam problem. Przez jakiś czas upierałam się, aby nosić długie włosy, niestety pod koniec dnia fryzura wyglądała bardzo smutno, włosy przyklapnięte i przylepione do twarzy. Dawid, mój fryzjer z Millennium Plaza namówił mnie na krótką fryzurkę. Nie byłam przekonana, a poza tym było mi żal długo zapuszczanych włosów. Teraz bardzo się cieszę, że się zdecydowałam. Fajna fryzurka odjęła mi lat i nadała włosom lekkości i witalności. Jest zdecydowanie lepiej! Plus odpowiednia koloryzacja - konturowanie i wyglądam naprawdę świetnie!

Dzięki za Polecenie Dawida z In Harmony! Super fryzjer! Zrobił mi taką fryzurę, że nawet układać specjalnie tego nie muszę! Rano prysznic, suszenie i gotowe! O coś takiego właśnie mi chodziło. A że włosy cienkie to i codziennie myć muszę, więc to jest najlepsze rozwiązanie!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak układać cienkie włosy ?