24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń103
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +-28
24 ppt ?

Jak usunąć przebarwienia po pryszczach?? (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak usunąć przebarwienia po pryszczach??

Napisał(a): ~Mina -

Miałam ostatnio straszny problem z pryszczami. Rozlazły się praktycznie po całym moim ciele. Myslałam, że jak już zejdą to bede miała spokój. Nic z tego :/ Pojawiły mi się w zamian straszne zmiany na skórze i przebarwienia. Jak usunąć przebarwienia po pryszczach?? Bo aktualnie wyglądam jak pole minowe... Czy istnieją jakieś szybkie i skuteczne sposoby na to jak usunąć przebarwienia po pryszczach?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak usunąć przebarwienia po pryszczach??

Napisał(a): gość -

To te pryszcze ci zeszly i zostaly ci plamki po nich? Czy w niektorych miejscach masz pryszcze a w niektorym plamy? Najlepiej udac sie do dermatologa, zeby pomogl ci wyleczyc pryszcze calkowicie- sama czasem zaczynalam kuracje na przebarwienia a wyskakiwaly mi krosty i to byla taka glupiego robota :/ a jesli masz same plamy to serum z bielendy jest fajne- z witamina C, ktora ladnie rozjasnia, seria skin clinic professional :)

Reklama

Napisał(a): gość -

Ja również stosowałam iqface osobiście i jestem jak najbardziej zadowolona z efektów jakie uzyskałam, a trądzik był moim przekleństwem od kilku lat i walczyłam z nium cały czas. Dopiero po iqface mogę powiedzieć, ze tym razem to ja pokonałam jego

Napisał(a): ~Janka -

Radzę wybrać się do specjalisty, by zdiagnozował problem. A jeśli okaże się, że to zwykłe przebarwienia to polecam zabieg laserem ResurFx. Nie ma co kombinować z maściami, laser daje najlepszy efekt. Moja znajoma ostatnio zdecydowała się i chodzi do salonu Vici Clinic w Krakowie.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

gość Cytryna i soda oczyszczona są dobrymi sposobami na to jak usunąć przebarwienia po pryszczach.
nakładać to w formie maski ? na swoje przebarwienia nakładam kremy z bielendy glikol+witamina C, ale stosuje tylko w okresie jesienno-zimowym
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak usunąć przebarwienia po pryszczach??