68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +1
68 ppt ?

Jaka jest najlepsza maść na hemoroidy? (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaka jest najlepsza maść na hemoroidy?

Napisał(a): ~Masza -

Coś czuję, że mam hemoroidy... nie chcę iść do lekarza póki co, bo to dośc krępujące i zacznę się leczyć sama. Słyszałam, że dobra jest maść na hemoroidy, tylko jaka jest najlepsza? Poleci ktoś sprawdzoną, dobrą maść na hemoroidy?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jaka jest najlepsza maść na hemoroidy?

Napisał(a): Gość -

zależy na jaka trafisz aptekarkę
raz mi pomogła a raz sprzedała mi co nie pomogło
i to była masc na hemoroidy i ja kupuje na bazie propolisu
a i sam robię z kozenia żywokostu możną kupić na allegro i ugotować w oleju i tym smarować przepisy sa różne ja akurat robię na oleju

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Janka -

Najlepiej wybrać się do pobliskiej apteki i zapytać się farmaceuty, jednak.
Ja miałam operacyjne usuwanie hemoroidów, więc jeśli chodzi o maści, to nie mam takiej wiedzy, żeby Ci doradzić.
Natomiast myślę, że powinnaś skupić się na diecie - pamiętam jak moje wypróżnienia były bolesne jak miałam hemoroidy. Szukałam sposobu, żeby każda wizyta w toalecie nie kończyła się okropnym bólem. Rozwiązaniem był błonnik. Zaczęłam pić herbatki z ziół (ja kupiłam Procto Vitale, dla wygody) i mój problem zniknął. Oczywiście nadal odczuwałam ból, ale już w mniejszym stopniu.

Napisał(a): ~Karolina -

~Janka Najlepiej wybrać się do pobliskiej apteki i zapytać się farmaceuty, jednak.
Ja miałam operacyjne usuwanie hemoroidów, więc jeśli chodzi o maści, to nie mam takiej wiedzy, żeby Ci doradzić.
Natomiast myślę, że powinnaś skupić się na diecie - pamiętam jak moje wypróżnienia były bolesne jak miałam hemoroidy. Szukałam sposobu, żeby każda wizyta w toalecie nie kończyła się okropnym bólem. Rozwiązaniem był błonnik. Zaczęłam pić herbatki z ziół (ja kupiłam Procto Vitale, dla wygody) i mój problem zniknął. Oczywiście nadal odczuwałam ból, ale już w mniejszym stopniu.
A gdzie kupiłaś te zioła? Przewinęła mi się ta nazwa już parę razy na forum i zastanawiam się, czy je sobie nie zakupić, bo zaparcia mam nieznośne.

Napisał(a): ~Ala -

Na każdego tak naprawdę działa co innego, także najlepiej przetestować kilka maści i wybrać tą najlepsza :) Jak mnie zaatakowały hemoroidy, to zamówiłam sobie nahttps://drmax(...)roidy-1 trzy maści. Jedna z nich działała na mnie zdecydowanie najlepiej i to jej zawsze używam jak czuję przykre dolegliwości.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • maasc na hemoroidy ranking
  • sprawdzony krem na hemoroidy
  • dobra ma na hemorojdy
  • najlepsza ma na hemoroidy opinie
  • lek na hemoroidy zewntrzne forum
  • leki na hemoroidy na recept forum
Do góry strony: Jaka jest najlepsza maść na hemoroidy?