69
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +1
69 ppt ?

Jaka jest najlepsza maść na hemoroidy? (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaka jest najlepsza maść na hemoroidy?

Napisał(a): ~Maciek444 -

~Sooki No potwierdzam, ja zamawiałam przez internet, w sklepie internetowym. Ogólnie wszystko poszło szybko i sprawnie, zioła otrzymałam już po dwóch dniach :) A wiem, że to polska firma, więc tym lepiej.
Zamawialem te procto vitale w poniedzialek, wczoraj doszla paczka. W spozywaniu tez znosne, teraz czekam na efekty.
INTERIA.PL

Napisał(a): MarzeniaSz -

~Maciek444
~Sooki No potwierdzam, ja zamawiałam przez internet, w sklepie internetowym. Ogólnie wszystko poszło szybko i sprawnie, zioła otrzymałam już po dwóch dniach :) A wiem, że to polska firma, więc tym lepiej.
Zamawialem te procto vitale w poniedzialek, wczoraj doszla paczka. W spozywaniu tez znosne, teraz czekam na efekty.
no sama się zdziwiłam co do smaku.. trudno go opisać. nie jest zły, ale nie potrafię go czegokolwiek przyrównać. tak czy inaczej wazne jest żeby te procto vitale działało i tyle :p

Reklama

Napisał(a): HemoroidyInfoOE -

Dzień dobry,
Objawy takie jak ból, świąd, pieczenie lub sączenie mogą być bardzo uciążliwe i nieprzyjemne, dlatego warto sięgnąć po lek, który w krótkim czasie wyeliminuje dokuczliwe objawy.
Leczenie hemoroidów zależy od stadium choroby, zachęcam do przeczytania artykułu na ten temat na stroniehttps://hemor(...)roidow/
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Reklama

Reklama

Napisał(a): HemoroidyInfoOE -

Dzień dobry,
Wszystko jest kwestią indywidualną – zależy m.in. od stopnia zaawansowania choroby. Dodam, że mogą wybrać Państwo preparat w maści lub czopkach, w zależności od preferencji. Dodatkowo, zaznaczę tylko, że w pierwszej kolejności warto wprowadzić zmiany do diety oraz zwiększyć codzienną aktywność fizyczną - http://hemoro(...)drowie/
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Napisał(a): ~Ewka -

~linka Wydaje mi się, że w ciązy też można stosować posterisan, zapytaj w aptece. Są czopki i maść bez recepty.
dokładnie nie trzeba pytac ja stosowałam ten lek i nie ma przeciwskazan dla kobiet w ciazy :D sama wtedy byłam w ciazy to wiem

Napisał(a): ~Torika -

~karmelka A przy stosowaniu posterisanu po jakim czasie można liczyć na realną poprawę?
Mi po tygodniu zelzało to nieprzyjemne uczucie przy siedzeniu a po dwoch juz nie miałam zadnych widoczych oznak hemoroidów , wszystko sie wchłoneło

Napisał(a): ~Nick -

~Ala Na każdego tak naprawdę działa co innego, także najlepiej przetestować kilka maści i wybrać tą najlepsza :) Jak mnie zaatakowały hemoroidy, to zamówiłam sobie nahttps://drmax(...)roidy-1 trzy maści. Jedna z nich działała na mnie zdecydowanie najlepiej i to jej zawsze używam jak czuję przykre dolegliwości.
KTÓRA !!!!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • maasc na hemoroidy ranking
  • sprawdzony krem na hemoroidy
  • dobra ma na hemorojdy
  • najlepsza ma na hemoroidy opinie
  • lek na hemoroidy zewntrzne forum
  • leki na hemoroidy na recept forum
Do góry strony: Jaka jest najlepsza maść na hemoroidy?