8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń139
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Jakie są objawy nerwicy ? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie są objawy nerwicy ?

Napisał(a): ~Marlena72 -

Ostatnio jestem bardzo nerwowa z powodu sytuacji rodzinnej jaką aktualnie mam. Nie mogę spać po nocach, stresuję się, czasem płaczę... Przyjaciółka mówi mi, że mam nerwicę, ale nie chce mi się w to wierzyć... Czy objawy o których piszę są objawami nerwicy? Czy powinnam się zgłosić do lekarza? Jakie inne objawy mogą sugerować nerwicę?
INTERIA.PL

Re: Jakie są objawy nerwicy ?

Napisał(a): gość -

Różne są objawy nerwicy tak samo jak różne jej typy. Myślę, że jeżeli cierpisz na nerwicę, to Twoje objawy wskazywałyby nerwicę jako ostrą reakcję na stres. Wtedy zazwyczaj wystarcza podać leki uspokajające. Jeśli jednak masz takie objawy nerwicy jak: pocenie się, bóle głowy, bóle brzucha, ściskanie w gardle i w żołądku, to potrzeba jak najwięcej relaksu, snu i dobrego odżywania się, ale przede wszystkim PSYCHOTERAPIA.

Reklama

Napisał(a): Tris -

Tak, to są objawy nerwicy, ale skoro to dopiero początek, możesz sobie na razie sama z tym poradzić (jeśli dasz radę), musisz poukładać sobie te problemy rodzinne, poza tym znajdź coś co Cię oderwie od tych problemów, jakieś hobby np. zacznij fotografować, malować, gotować, cokolwiek...., coś co sprawi Ci przyjemność i spowoduje, że ,,odlecisz" :D , no i jeszcze zacznij pić melisę, która uspokaja i ucisza, herbata z dziurawca, także może pomóc i oczywiście zdrowsze odżywianie, więcej warzyw i przede wszystkim owoców, zwłaszcza bananów, brzoskwini itp., ponieważ one zawierają tzw. hormon szczęścia, który poprawia nam samopoczucie :)

Napisał(a): Gość -

Mi psychoterapeutka tlumaczyla, ze nerwica polega na tym, ze czlowiek odczuwa ból, którego tak naprawdę nie ma- np. boli cię głowa, ale żadna tabletka przeciwbólowa ci nie pomoże, bo ból wynika np. ze stresu. Sama tego doswiadczylam- ból byl tak silny, utrzymywal sie przez prawie tydzien, w koncu pojechalam do szpitala- neurologa traktowal mnie jak dziwaczkę, ktora sobie ubzdurała ból głowy. A to wszystko dlatego ze ten ból nie miał zadnej przycyzny fizycznej, tylko był to objaw przemeczenia, stresu. Obecnie lykam tylko reivtasens, by trzymać się kupy, tak by takie epizody zdarzaly sie jak najrzadziej, chociaz bol glowy to u mnie norma, powoli juz sie przyzwyczajam do tego :/

Reklama

Napisał(a): gość -

Stres to najgorszy wrók człowieka. Mnie już powoli doprowadzał do szału. Byłam całymi dniami nabuzowana i zła, nic mi się nie chciało robić. A jak ktos zwracał mi uwagę od razu wybuchałam krzykiem. W końcu postanowiłam, że musze coś z tym zrobić i powalczyć z nim. Starałam sie wysypiać, koncentrować na pracy co dawało super efekty. Na pewno mogę to zawdzięczyć w sporym stopniu dla revitasens, który wzmaga nasz umysł do działania i jest przebadany przez WUM :)

Napisał(a): ~AlicjaMuszyńska -

Stres ma bardzo negatywny wpływ na cały organizm więc najlepiej z tym walczyć. Ja też miałam problemy w pracy, przez co stałam się bardzo nerwowa, miałam problemy z zasypianiem i z apetytem. Znalazłam w sieci dużo dobrych opinii na temat olejku CBD i sama spróbowałam. Bardzo mi pomógł uporać się ze stresem. Działa na mnie relaksująco i koi nerwy. Dużo lepiej się czuje odkąd zaczęłam go stosować. Sprawdź nahttps://konop(...)owie.pl mają duży wybór produktów konopnych. Ja osobiście wybrałam Olejek CBD z Medihemp.[b][/b]

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie są objawy nerwicy ?