12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń121
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +-1
12 ppt ?

laserowa korekcja wzroku po 50-ce czy warto jeszcze? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: laserowa korekcja wzroku po 50-ce czy warto jeszcze?

Napisał(a): ~Ikis -

moim zdaniem jak nie ma przeciwwskazań to pewnie że warto. i szczerze mówiąc polecam optegrę - mają doskonałych lekarzy, bardzo fajną opiekę a przede wszystkim leczą dokładnie. Ja miałam u nich robioną korekcję wzroku i jestem zadowolona z całego przebiegu leczenia!

Reklama

Napisał(a): ~KlaudiaO -

~Ikis moim zdaniem jak nie ma przeciwwskazań to pewnie że warto. i szczerze mówiąc polecam optegrę - mają doskonałych lekarzy, bardzo fajną opiekę a przede wszystkim leczą dokładnie. Ja miałam u nich robioną korekcję wzroku i jestem zadowolona z całego przebiegu leczenia!
jest w optegrze coś takiego jak metoda Clearvu, i jest to laserowa korekcja wzroku dla osób po 40 stce czyli po 50stce chyba też można :P Nie no, najlepiej zadzwonić i się zapytać

Reklama

Napisał(a): ~Daria -

~komiksowa Na pewno można po 50-stce. Clearvu to jest laserowa korekcja właśnie takiej starczowzroczności. Poza tym pozbywa się w ten sposób okularów do noszenia i do czytania ;)
ja namówiłam na ten zabieg moją mamę. Fajnie ze Optegrze pomyslano też o osobach, które sa że tak ujme już w średnim wieku ;)

Napisał(a): Owilona -

ja poddałam się temu zabiegowi rok temu i jedyne, czego żałuję, to że wcześniej się bałam i zwlekałam z tym tak długo. Dziś widzę dużo lepiej, komfort jest naprawdę wysoki, zapomniałam, jak to jest patrzeć wyraźnie na świat bez okularów ;) A metoda EBK, którą stosują w Klinice Dr Nowosielska, gdzie byłam – rewelacja, bezpieczna metoda i szybki powrót do formy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: laserowa korekcja wzroku po 50-ce czy warto jeszcze?