19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń94
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +12
19 ppt ?

Najciekawsze miejsca na świecie (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Najciekawsze miejsca na świecie

Napisał(a): pannaamelia -

Jakie dla was są najciekawsze miejsca na świecie? Zaczęłam się zastanawiać gdzie mogłabym pojechać jakbym miała nieograniczone fundusze :D Pomyślcie, że nie macie żadnych ograniczeń, jakie najciekawsze miejsca na świecie przychodzą Wam do głowy, aby tam pojechać :D
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Najciekawsze miejsca na świecie

Napisał(a): gość -

Dla mnie najpiekniejsze są polskie góry. Dlatego też ilekroć mogę, to tam się udaję. Mam już zaprzyjaźniony hotel (http://www.borowydwor.pl/), fo którego zawsze jeżdże i z którego mam naprawdę dobre dojście do tras wspinaczkowych i turystycznych.

Reklama

Re: Najciekawsze miejsca na świecie

Napisał(a): werawerra -

eh, gdybym miała nie ograniczone fundusze, to na pewno zdecydowałabym się na odwiedzenie jakiegoś kraju azjatyckiego. Jakoś już od dłuższego czasu interesuje mnie tamtejsza kultura. Takie podróżowanie tylko po Europie na dłuższą metę nie ma sensu, ponieważ Europejczycy aż tak bardzo się od nas nie różnią. Chodzi mi w tym momencie o wygląd, zwyczaje itp. Natomiast Azjaci to zupełnie inna bajka, inny język, inne obyczaje, inne podejście do wielu różnych spraw. Marzy mi się też kiedyś jechać na Wyspy Kanaryjskie, chciałabym odwiedzić ze swoim ukochanym Hawaje, ale na ten moment ze względu na fundusze nie mogę sobie na to pozwolić
« Wróć do tematów
Do góry strony: Najciekawsze miejsca na świecie