9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń82
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Przepisy na obiad na szybko (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przepisy na obiad na szybko

Napisał(a): ~Aniela -

Hej!
Muszę zrobić jakiś obiad na szybko dzisiaj, ale nie wiem co... nie mam w ogóle pomysłu :( chciałabym, żeby mój obiad na szybko był z warzywami, bo już mam dość jedzenia pierogów, albo makaronu z serem... Znacie jakieś łatwe przepisy na obiad na szybko?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Przepisy na obiad na szybko

Napisał(a): gość -

LUBIE ROBIC POTRAWKĘ. kroisz piers, przyprawiasz, dodajesz, cebule, pieczarki, papryke, kukrurydzę, łyżkę miodu, chili. Podajesz z makaronem. Danie robi się błyskawicznie. Ja dodatkowo kupiłam sobie na wakacje multicooker w electro.pl za 400zl - super sprzęt, który przyspiesza czas gotowania. Kilka chwil i danie gotowe, a ja nawet nie musze tego pilnować, bo ten sprzet nie ma szans by coś przypalił ;)

Napisał(a): gość -

Na szybko to robię w multicokerze obiad, kosztuje różnie na avans.pl kupiłam swój za nie całe 500 zł (są i takie po tysiaku) wrzucam składniki ustawiam program i samo się robi ja mam czas na inne czynności, nie muszę doglądać martwić się czy nie przypalam itd

Reklama

Napisał(a): ~Zerina -

~Remre A doradzicie jakieś smaczne obiadki na dwa dni?
Ja zwykle gotuję sycącą zupę. Jest to zupa grochowa albo fasolowa. Smaczna wychodzi z tego przepisu:
https://www.p(...)rochowa

Następnego dnia po ugotowaniu jak mam ochotę to robię coś do zupy. Jesli nie to jemy zupkę z chlebem ( w zupie jest mięsko, poza tym zawsze dodaję ociupinę więcej fasoli niż jest w przepisie bo lubię jak zupa jest gęsta).
Wczoraj gotowałam.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Przepisy na obiad na szybko