29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń209
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
29 ppt ?

Pulsujący ból głowy (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Pulsujący ból głowy

Napisał(a): Gość -

Jeżeli to tył głowy najprawdopodobniej przyczyną jest nad lub niedociśnienie.
Taki ból mogą powodować też różne postacie migreny lub stres (np. klaserowy ból głowy),dawne urazy, niezdiagnozowane tętniaki itd. spróbuj się wyciszyć, uspokoić wsłuchaj się w swój organizm. Leki przeciwbólowe, pomiar ciśnienia. W razie braku poprawy wizyta u lekarza.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Spanie polecam tylko wtedy gdy jest juz pora snu. Jak poloze sie w ciagu dnia to potem budze sie z jeszcze wiekszym bolem glowy a na domiar zlego nocą nie moge zasnac. Przyczyn moze byc wiele- sama czesto miewam silne bole glowy, jednak u mnie jest to w wiekszym stopniu wina stresu, dlatego zaczelam suplementacje revitasensem, zeby organizm lepiej pracowal ;)

spon Obecnie uważa się, że 80% bólów głowy jest związane z chorymi zatokami.
Bóle zatokowe odczuwa się jako rozpieranie, nad oczami, tuż za nimi ( czasem są takie przelewające się na poszczególne partie głowy ), uczucie ciężkości głowy, ogólnie złe samopoczucie. Najbardziej bolesne są te zlokalizowane tuż przy kanalikach nerwowych zębów nikomu nie życzę.
Jeśli to zatoki polecam antybiotyk Ramoclav.

Sabatnica144
spon Obecnie uważa się, że 80% bólów głowy jest związane z chorymi zatokami.
Bóle zatokowe odczuwa się jako rozpieranie, nad oczami, tuż za nimi ( czasem są takie przelewające się na poszczególne partie głowy ), uczucie ciężkości głowy, ogólnie złe samopoczucie. Najbardziej bolesne są te zlokalizowane tuż przy kanalikach nerwowych zębów nikomu nie życzę.
Jeśli to zatoki polecam antybiotyk Ramoclav.
Antybiotyk tylko w bakteryjnym zapaleniu a większość zapaleń jest wirusowa, przy okazji wirusowego kataru nosa.
W zmianach przewlekłych typu niedrożność ujść zatok, polipy, alergie, grzybice bywają bóle udające neuralgie albo migreny. Albo chore zatoki prowokują takie bóle np. naczynioruchowe.

generalnie przyczyn może być wiele. Ja bym nie ryzykowała bo to jednak głowa i warto sie przebadać. Ja też często zmagałam się z problemami bólu głowy i w końcu z polecenia sąsiadki trafiłam pod opiekę neurologa dr Magdaleny Nowaczewskiej w AthleticoMed w Bydgoszczy. Zleciła szereg badań, znalazła przyczynę i zaproponowała leczenie. Teraz jest już o niebo lepiej więc moim zdaniem warto się przebadać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pulsujący ból głowy