36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń740
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +-32
36 ppt ?

Skutki palenia papierosów (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Skutki palenia papierosów

Napisał(a): ~Luli -

Mój chłopak pali nałogowo papierosy, bardzo chciałabym aby rzucił palenie ponieważ wiem, że skutki są opłakane .Chciałabym mu pomóc, no ale jak skoro on sam nie chce? Jakie znacie najgorsze skutki palenia, tak aby mu je zaprezentować? Może wtedy odechce mu się palić
INTERIA.PL

Reklama

Re: Skutki palenia papierosów

Napisał(a): Tris -

Pokaż mu te dwa obrazki, na pewno go to przekona do rzucenia :DDD

Załączniki:

Reklama

Napisał(a): gość -

~Luli Mój chłopak pali nałogowo papierosy, bardzo chciałabym aby rzucił palenie ponieważ wiem, że skutki są opłakane .Chciałabym mu pomóc, no ale jak skoro on sam nie chce? Jakie znacie najgorsze skutki palenia, tak aby mu je zaprezentować? Może wtedy odechce mu się palić
Szkoda że nie wiesz jak będziesz Ty wyglądała, żyjąc z takim palaczem.I jeszcze uslyszysz że to na własne życzenie sobie zafundowałaś.

Napisał(a): kingagros -

na pęcherzykach płucnych w samych płucach. Bywa niestety tak, że te
substancje (chemiczne toksyny) uszkodzą kod DNA komórki, która potem
w następstwie takiego procesu biologicznego narasta w sposób niekiedy
b. szybki. TAKI STAN LEKARZE NAZYWAJĄ NOWOTWOREM / NIE ŻYCZĘ...

Reklama

Napisał(a): gość -

Na chwilę obecną TrafficMonsoon jest niewątpliwym moim liderem jeśli chodzi o programy zarobkowe. Program rozwija się w bardzo szybkim tempie zdobywając coraz większą rzeszę zwolenników co w perspektywie długofalowej sprawi , że będzie miał pozycję stabilnego lidera .
Kilka słów o systemie
Ta firma to niekwestionowany numer jeden w internecie. TrafficMonsoon.com powstało z inicjatywy 4 wspólników, osób znanych w branży reklamy internetowej, którzy postanowili wprowadzić nową jakość usług dostarczania ruchu w sieci. Jednym z właścicieli i założycielem TM jest znany w sieci ze stabilnych produktów reklamowych i uczciwości biznesowej – Charles Scoville.
Program z założenia ma stać się liderem na rynku a przez swoje unikalne właściwości ma pozwolić reklamodawcom czerpać stałe i wysokie przychody przy okazji skutecznej reklamy w programie.
Wszystkie dochody firmy są dzielone między użytkowników posiadających wykupione paczki reklamowe AdPack w 100%.
Współpracy z firmą Trafficmonsoon (w skrócie TM) poświęcam najwięcej czasu i uwagi oraz najwięcej w nią inwestuję.Ty nie musisz nić inwestować.Wystarczy,że klikniesz dziennie w kilka reklam i za to dostaniesz kasę.
Dlaczego uważam firmę TM za nr 1:
Firma jest stabilna
Wypłaty Instant (natychmiastowe)
Zaufany właściciel
Nieograniczone możliwości zarobkowe (zależne tylko od Twojego zaangażowania )
W skrócie, firma Trafficmonsoon daje zarobić KAŻDEMU, kto spełni warunki (raz na 24h zobaczy 10 reklam po 20sek każda).
Trafficmonsoon zajmuje się szeroko pojętą reklamą internetową oraz wymianą ruchu na stronach internetowych.
Istnieje kilka sposobów na zarabianie $:
Cash links (płatne linki czyli to co pisałem ,że nie musisz nic inwestować) dla każdego użytkownika losowo wybrane reklamy o wartościach 0,02 $, 0.01 $, 0.005 $ i 0.001$.
Ad pack (paczki reklam) każda z nich kosztuje 50 $ i pracuje (przez 55 dni przynosi dziennie 1$) więc zarabiamy 55$.
Budowanie zespołu (jeśli osoba polecona przez Ciebie klika cash links dostajesz 100 % tego co ona).
Inne (np.Pay-Per-Click Banner Ad Campaigns,Traffic Exchange Start Pages, Traffic Exchange Credit Purchases oraz wiele innych. Szczegóły otrzymasz po rejestracji z mojego linku )
W programie można kupić nieograniczoną liczbę paczek tzw.AdPacki (daje nam to nieograniczone zarobki).
Do zarabiania $ nie jest potrzebna żadna inwestycja, ale gdy poważnie myślisz o zarabianiu w internecie wyjście jest tylko jedno!
Od ilu paczek zacząć? Odpowiedź jest jedna – od tylu, na ile Cię stać!
Ja zacząłem od 10 paczek, później dokupiłem 5 i znów 5(w sumie 20 paczek),później znów kilka. Przy okazji wypromowałem kilka stron i na tym też zarobiłem.Dziś żałuję, że nie było to co najmniej 50 paczek.
GŁÓWNE ZAŁOŻENIA PROGRAMU:
AdPack (pakiet) kosztuje $50 i wygasa gdy zarobi $55 ( 110%)
Za każdy AdPack dostajemy 20 kliknięć w nasz banner(nie musisz mieć swoich banerów,ja tobie je dostarczę) + 1000 kredytów wymiany ruchu (Traffic Exchange Credits)
Oglądając dodatkowe reklamy (ponad 10) dostajemy za każdą 1 punkt wymiany ruchu. Należy raz na 24h obejrzeć 10 reklam (trwających 20 sekund) innych uczestników programu aby otrzymywać zarobki z tytułu posiadanych AdPack’ów
Zarobki na każdym AdPack naliczane są co 60 minut (można w każdej chwili wypłacić lub dokupić nowy AdPack z zysków.
Zarabiamy aż 10% jako prowizję od wszystkich zakupów naszych osób bezpośrednio poleconych
Dostępne procesory płatnicze to PayPal, STP (SolidTrustPay), Payza.
Wypłaty i wpłaty odbywają się natychmiastowo (instant).

zaloguj sie terazhttps://traff(...)sia_gie

Napisał(a): ~buruka -

palenie bardzo negatywnie wpływa na całę nasze zdrowie, nie ma w tym nic dobrego ja powoli rzucam palenie ale wiadomo zanim skończę z tym nałogiem to toche mi się zejdzie, przez palenie u mnie pogorszył się wzrok, zaczęłam to zauważać już od jakiegoś czasu, lekarz zalecił mi łykać cynk i luteinę, oba składniki znalazłam w Luteinie, biorę od jakiegoś czasu i widzę ze literki juz mi się tak nie rozmazują, do tego prawie o połowę ograniczyłam palenie papierosów.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • skutki palenia
Do góry strony: Skutki palenia papierosów