7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń59
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +3
7 ppt ?

Witamina e - właściwości (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Witamina e - właściwości

Napisał(a): ~Klara -

Słyszałam,że witamina E ma bardzo dużo zastosowań w kosmetyce i płodności,ale to wszystko podobno i chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć na ten temat. Słyszałam również że witamina e jest także dobra na zakrzepy i czerwone krwinki a to z nimi właśnie mam duży problem. Czy witamina E ma naprawdę dobre właściwości na to wszystko co opisałam ?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Witamina e - właściwości

Napisał(a): Tris -

Tu masz wszytko wypisane....: http://www.po(...)31.html , nawet to gdzie ona się znajduje itd...., nie przegap tego, że tam jest kolejna strona ;)
A jeśli masz jakiś problem z krwinkami, to powinnaś udać się do lekarza...., bo może to być nie wina niedoboru, a wina jakieś choroby...., organizm zdrowy, powinien sam produkować krwinki, w końcu od tego jest....

Re: Witamina e - właściwości

Napisał(a): Gość -

"Witamina E dzięki właściwości antyoksydacyjnej zmniejsza ryzyko rozwoju chorób sercowo – naczyniowych oraz zmniejsza nasilenie procesów kancerogenezy. Spowalnia również ogólnoustrojowe procesy starzenia się organizmu, których przejawem jest m.in. spadek odporności i płodności organizmu. Zmniejszenie ogólnej liczby wolnych rodników w komórkach przedłuża czas ich życia oraz zwiększa stężenie tlenu wewnątrzkomórkowego. Proces likwidacji rodników jest jednym z elementów detoksykacji organizmu na poziomie komórkowym"

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Witamina e - właściwości